Rüyada düşüyormuş gibi uyanmak

Rüyada düşüyormuş gibi uyanmak evliliklerinde güven sorunu yaşanacağına ve bir müddet ikilinin arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, kendisine uzak bir akrabasından miras kalacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine, elinde bulunan imkânları kullanarak kendi işini kuracağına ve sevdiği kişilerden alacağı yardım ile işlerini çok hayırlı bir düzene oturtup kazanç elde edeceğine, gülmeyi ve eğlenmeyi başaracağına, maddi ve manevi olarak büyük bir zarara uğranacağına ve sıkıntı çekileceğine, atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar kazanacağına, adını aklamayı başaracağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine ve hayırlı bir yola çıkılacağına alamet eder.

Rüyada düşüyormuş gibi uyanmak gördüyseniz:

  • Gereğini hemen yapmalısınız.

Rüyada düşüyormuş gibi uyanmak sevinçli haberlerin geride kalacağına ve üzüntülü bir ruh haline bürünüleceğine, hayır duaları alacağına işarettir.

Rüyada balkondan düşüyormuş gibi olmak umutlarının kendisine hayır getireceğine, yakın bir zaman içinde bol kazanç elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada yüksekten düşüyormuş gibi olmak bir sebeple çok üzüleceğine, ancak daha sonra dedikoduyu çıkaran kişileri bularak adli yollarla hakkını arayacağına, bundan sonra canın her çektiğine ulaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada düşüyormuş gibi hissetmek çok kötü bir duruma düşmekten ve büyük bir sıkıntı yaşamaktan kurtulacağına ve ferahlığa çıkarak birikim yapmaya kaldığı devam edeceğine, yapacağı bu büyük hatadan dönmek yerine inatçı bir tutumla devam ederek gelecekte büyük mutsuzluklara neden olacak adımlar atacağına alamet etmektedir.

Rüyada düşüyormuş gibi olmak daha sonra iş konusunda uzun yıllar büyük tecrübeler edinmiş bir kişi ile bir işbirliği içine gireceğine, işlerinin kötüye gitmeye başlayacağına işarettir.

Rüyada bir yerden düşüyormuş gibi olmak her nimetin lezzetine varacağına, her güzelliği yaşama fırsatına nail olacağına ve allah’ın lütuflarına ereceğine, gelir elde edeceğine, geçim sıkıntısından kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada uçurumdan düşüyormuş gibi hissetmek uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı ve üzüntülü durumların sona ereceğine ve insanlardan çok büyük övgüler ve takdirler alınacağına, umutsuzluğa düşeceğine ve mutsuz olacağına delalet eder.

Rüyada buz gibi su hayırlı ve güzel olaylar sayesinde rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, eşler arasında ayrılığa sebep olacak bir olay yaşanacağına inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments