Rüyada duvar cökmesi

Rüyada duvar cökmesi durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine, insanlar tarafından sevilip sayılmaya ve sağlıklı ve mutlu bir hayat geçirileceğine, allah katında makbul işlerle uğraşılacağına, yaşanan problemlerin en kısa zaman içinde ortadan kalkacağına, kazancın günden güne artacağına, yaşamın kolaylıklar içinde geçeceğine, sevilen kişilerin yaptıkları her işe destek verileceğine, sevdiği kişilerden ötürü zor günler geçireceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeyden ötürü kendisini istemeyeceği olayların içinde bulacağına, korkularının, sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde tekrar ortaya çıkacağına, kendisine düşmanlık besleyen kişiler tarafından zarara uğratılacağına ve hayırlı olarak girdiği bir işin kendisine zarar verecek bir duruma döneceğine, hayallerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine tabir olunur.

Rüyada duvar cökmesi gördüyseniz:

  • Belli verilerin doğru değerlendirilmesi gerekiyor.

Rüyada cam duvar satışlarının ya da üretiminin artacağına, hastalıklarını yeneceğine, borçlarını ödeyeceğine, kendisini mutsuz eden kişilerden ve olaylardan uzak duracağına inanılır.

Rüyada küflenmiş duvar verilecek kararlar doğrultusunda uzun zamandan beri yapılamayan çalışmaların tamama erdirileceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, başarılarının kalıcı olacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir duvar yıkılması halkın huzurunun ve güvenliğinin de bozulacağına, üzüntülerin en kısa sürede geçeceğine yorulmaktadır.

Rüyada duvar dinlemek yapılan hataların hızlı bir şekilde telafi edileceğine ve tekrar edilmeyeceğine, daha yüksek bir noktaya geleceğine, işinde itibar edineceğine, ilerleyeceğine ve kalkınacağına işaret eder.

Rüyada seramik duvar hayır getiremeyecek bazı kişilerle muhatap olunacağına, sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği destek ve edecekleri yardım sayesinde işlerini çok daha büyüteceğine, kazancını günden güne daha da arttıracağına rivayet eder.

Rüyada duvar süsü keyfinin yerine geleceğine, geçiminin kolaylaşacağına, dertleri ve üzüntüleri göğüsleme kudretine ve gücüne sahip olacağına delalettir.

Rüyada duvar yenilemek hem tecrübe hem de sermaye kazanacağına, kurtulmak için bazı yollar deneneceğine,  parasal sorunların sürmesi ve durumların kötüye gitmesinden ötürü borcun ödenemeyeceğine ve bu yüzden maddi açıdan büyük parasal sıkıntıya girileceğine ancak bu durum yüzünden istenmeyen yollara sapılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada duvar sildirmek sorunların tamamen biteceğine, planlı ve programlı hareket etmesi sayesinde başarılarının artacağına, kazancının çoğalacağına, rızkının genişleyeceğine delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments