Rüyada duvar süsü

Rüyada duvar süsü büyük savaşların yaşanacağına, malının ve parasının da artacağına, rakiplerin çok ağır yenilgilere uğratılacağına, kazalara ve belalara yakın duracağına, ferah bir eve geçileceğine, sorunlu bir şekilde başlayan işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına, maddi ve manevi olarak büyük adımlar atılacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, rahat bir dönem yaşanacağına, yarıda kalmış ya da askıya alınmış olan çalışmaların kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine, şifa göreceğine alamet eder.

Rüyada duvar süsü gördüyseniz:

  • En doğru pozisyonu bulmanız gerekiyor veya sizin verebileceğiniz hizmetleri, servisi ya da sunabileceklerinizi tamamlayacak iş birliği veya ilişkiler kurmalısınız.

Rüyada cam duvar her konuda şansının yanında olması nedeni ile başarı elde edeceğine, sonunda her şey düzene girdi ve kötüler yenildi denildiği bir sırada daha büyük zorluklarla yüzleşileceğine işaret eder.

Rüyada bir duvar yıkılması çeşitli fırsatlar elde edeceğine, gerçekleştirilen bir proje sayesinde çok yakında epey kazanç elde edileceğine, sağlıkla ilgili herhangi bir sorun yaşanmayacağına tabir olunur.

Rüyada ev duvar görmek kabuslarla dolu geceler geçireceğine, çekilen yükün hafifleyeceğine alamet eder.

Rüyada çürük duvar dertlerin ilacının, yaraların merheminin bulunulacağına, kişinin yaşam şeklinin, alışkanlıklarının, hayata bakışının, düşüncelerinin, inandıklarının ve savunduklarının değişeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada duvar yenilemek elindekileri de alıp götüreceğine ve bu durumunda rüya sahibi için büyük bir hayal kırıklığı olacağına, yeni işlere atılma fırsatı elde edeceğine, kazançtan yana kara geçeceğine, daha fazla dünya malı sahibi olacağına alamet etmektedir.

Rüyada duvar boyası sorunlu bir akrabanın yardımına koşulacağına, dertlerinin dermanına, problemlerinin de çözümüne kavuşacağına delalettir.

Rüyada duvar yanması işlerinin eskisinden daha iyi ve daha kazançlı bir hal alacağına, gönül hoşluğunu yakalayacağına, sağlığını geri kazanacağına, yaşama dört elle sarılacağına ve gelecek ile ilgili beklentiler içine gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada duvar dinlemek düşman malından yemeye, sıkıntılarının son bulacağına ve her adımda daha başarılı bir kişi olup çok hızlı bir şekilde yükselişe geçeceğine alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.