Rüyada ekmeğe üstüne tereyağı sürmek

Rüyada ekmeğe üstüne tereyağı sürmek canını sıkılacağına, rızkının hiç eksilmeyeceği gibi her geçen gün daha da çoğalacağına, borçlarını ödeyeceğine, kendisini mutsuz eden kişilerden ve olaylardan uzak duracağına, yaşanan soruna bakış açısı değiştirilmediği için uzunca bir süre daha aynı sıkıntıyla yüzleşmek zorunda kalacağına, daha hazırlık aşamasındayken bile işlerinde sorun yaşayacağına, gerek kısa vadede gerek uzun vadede çok yol katedileceğine, yeni bir iş kapısı bulunacağına, yaşanan sıkıntıların sabır ve azimle ortadan kaldırılacağına, meşakkate düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada ekmeğe üstüne tereyağı sürmek gördüyseniz:

  • Uzun vadeli hedefleriniz veya amaçlarınız açısından ne kadar yol geldiğinizi sorgulayabilirsiniz.

Rüyada ekmeğe üstüne tereyağı sürmek bir sebeple neredeyse sürekli mutsuz ve huzursuz olunacağına, kendisine yatırım getirecek işlerden istediği sonucu alamayacağına rivayet eder.

Rüyada ekmeğe tereyağı sürmek darlıktan, yokluktan, fakirlikten, hastalıktan ve tüm gereksiz korkularından da kurtulacağına, büyük maddi ve manevi zararlar göreceğine ve bu yüzden çok ağır bir hastalığa tutulacağına delalet eder.

Rüyada sıcak ekmeğe tereyağı sürmek sıkıntılarını bu sayede yeneceğine, kariyer planında büyük bir sıçrama yapılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ekmeğe tereyağı görmek yanlış davranışı olanları uyararak, ikinci bir şans vereceğine fakat sorunun tekrarlaması halinde bu insanları hayatından çıkaracağına, kimseye haksızlık etmeyeceğine, yalan söylemeyeceğine, hırsızlık ve yolsuzluk yapmayacağına rivayet eder.

Rüyada ekmeğe su dökmek üzerinde baskı kurmak isteyen insanların varlığını fark edip önlem alacağına, bir koyulan işten yüz kazanılacağına, işyerine ve haneye bolluk ve bereket geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada ekmeğe yağ ve bal sürmek bir sebeple kısa bir zaman içinde çok üzüleceğine, elindeki bütün imkânları kullanmasına rağmen yaşadığı kötü olaylar yüzünden işlerinin bir türlü düzelmeyeceğine ve gün geçtikçe daha çok üzüleceği olaylar yaşayacağına, hayatında çok sevdiği ve değer verdiği kişilerle bazı işlere gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada ekmeğe bal sürmek miras gibi konularda adil bir karar sonucu kişinin hak ettiklerini alacağına, ele güne muhtaç hallere geleceğine delalet eder.

Rüyada ekmeğe basmak etrafındaki kişilerin edepli ve görgülü kimseler olacağına, üzüntü veren olayların düzeltileceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments