Rüyada elbise bulamamak

Rüyada elbise bulamamak hiç beklenmedik şeyler yapacağına ve toplumda tabir yerindeyse baştan ayağa düşeceğine, moralin ve keyfin yerine geleceğine, kişinin ağız tadına kavuşacağına, günlerini bunun için harcayacağına, göğsü önde yani mağrur kimse olacağına, kazancın her kuruşunun helal olduğuna ve kısmet geleceğine, sıcak, güzel ve hayırlı bir yuvasının olacağına, malını ve parasını kaybedeceğine, yaşam hevesinden ve yarına dair umutlarından da hiçbir şey kaybetmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada elbise bulamamak gördüyseniz:

  • Fiziksel uğraşlara gerek duyabilirsiniz.

Rüyada elbise üstüne elbise giymek o kişiden fiziksel olarak etkileneceğine fakat ilerleyen zamanlarda kendisi ile bir duygu alışverişi içine giremeyeceği ve tabir yerindeyse gelenin gideni aratacağına, anın keyfini doyasıya çıkararak, yaşamdan yana alabileceği tüm tatları almaya çalışacağına delalettir.

Rüyada elbise üzerine elbise giymek endişe ettiği konularda genişliğe çıkacağına, komşularla ters düşüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada elbise dolabına elbise asmak çok büyük ve hayırlı çalışmalar gerçekleştirmek için çok azim göstereceğine, sıkıntılarını ve dertlerini unutacağına, kendisini daha önce hiç hissetmediği kadar rahat ve hafif hissedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada mor elbise yakın bir zaman içinde kendisini daha kötü durumlarda bulacağına, başarıya ulaşmak için çok çaba sarfedeceğime, üzüntülerini birer birer sona erdireceğine, eşi ile arasında çok sıkıntılı durumlar ortaya çıkacağına inanılır.

Rüyada yün elbise maddi ve manevi olarak güçleneceğine, bütçesinde çok uzun süre onarılmayacak açıklar meydana geleceğine yorulur.

Rüyada kot elbise el attığı bütün işlerde büyük başarılar kazanacağına, üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, aldığı tüm tedbirlerin boşa çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada kirli elbise uzun süre işsizlik çekeceğine, kendisine kötülük yapmak isteyen kişileri bulup adli yoldan cezalarını çekmelerini sağlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada mor takım elbise çok sevilen bir kişi ile ayrı düşüleceğine, iftiraya ve haksızlığa uğrayacağına çok üzüleceğine alamet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments