Rüyada elimi kestiler

Rüyada elimi kestiler sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulacağına, aile hayatında çok mutlu günler göreceğine, rüya sahibinin değişik iş kollarına yöneleceğine, yeni denemelerde bulunacağına, sorunlarını kısa bir zaman içinde hislerini kullanarak ortadan kaldıracağına, zorlu çalışmaların yakın zaman içinde biteceğine, dertlerin, sıkıntıların, tasaların ve sorunların çözüm bulacağına, aile ve özel hayatının sorunsuz geçeceğine, büyük kazançlar getireceğine, hanesine giren gelirin önemli oranda artacağına, alacaklarını tahsil edeceğine, yeni bir aşka yelken açılacağına ve ana baba dualarının alınması sayesinde güzel günler görüleceğine delalettir.

Rüyada elimi kestiler gördüyseniz:

  • Bazı konuları daha fazla mı zorlamanız gerektiği yoksa üzerine düşmemenin daha mı iyi olacağı konusunda kararsız kalabilirsiniz.

Rüyada elimi öpmek etraftaki kişilerin ve iş konusunda tecrübe sahibi olanların sözlerine kulak tıkanacağına, gözleri kapatıp yapılan işe devam edileceği ve ancak tüm çabalara, direnmeye ve gösterilen sabra rağmen işin gittikçe kötüleşip iflasla sona ereceğine, yaşam sevincinin, huzurunun ve sıhhatinin yerine geleceğine, hayatının belli bir rutine oturacağına yorulmaktadır.

Rüyada elimi kestiler geçmişten gelen arkadaşlıkların taçlanacağına, anne baba ile ters düşüleceğine yorulur.

Rüyada elimi tuttu hayattan yana keyif bulacağına, hayırlı fırsatlar yakalayacağına böylece coşku, neşe ve sevinç içinde olacağına, kendini çok iyi ve mutlu hissedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada tavşan elimi ısırdı sıkıntı yükleneceğine, haksızlığa ve iftiraya uğrayacağına, çok büyük sorunlar ve sıkıntılar yüzünden büyük üzüntüler olacağına, sevdiği insanlardan ihanet göreceğine yorulur.

Rüyada elimi akrep soktu yakın zamanda çok hayırlı ve güzel haberlerin geleceğine, yaşadığı sıkıntıları bölüşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada elimi kedi isirdi işlerinde yaşanan sorunların üstesinden geleceğine, bereketin geleceğine, bolluğun sürekli olacağına alamet eder.

Rüyada elimi balık ısırdı işinde tek adam (kadın) durumuna geleceğine, çok başarılı olacağına delalet etmektedir.

Rüyada koyun elimi ısırdı hayal kırıklığına uğrayacağına, olaylara daha mantıklı ve sağduyulu yaklaşacağına bu sayede başarıya ve sonuca çok daha kısa yoldan giderek hem zaman kazanacağına hem de huzuru yakalamanın yolunu keşfedeceğine rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.