Rüyada elinde telefon patlaması

Rüyada elinde telefon patlaması mektepli biri olmanın ayrıcalıkları ve kendini geliştirmesi sayesinde arzu ettiği işlerde çalışabileceğine, koşulların her geçen gün düzeleceğine, nasibin bollaşacağına, artık insanlar ile arasında herhangi mesafe kalmayacağına, her zaman hürmet göreceğine, aile içerisine olacak hoşnutsuzluğa, yaşanan sıkıntıların sabır ve azimle ortadan kaldırılacağına, dert edilen bazı konularda büyük aşama kaydedileceğine, bir sebeple aile huzurunun bozulacağına, eşler arasında ister istemez bazı büyük tartışmalar yaşanacağına, büyük umutlarla ve beklentilerle girilen bir işin sabun köpüğü gibi bir anda söneceğine, zor ve dar gününde gözyaşlarını silecek kimselerin artacağına, bir sebeple artık pes edip kendisine yeni bir hayat kuracağına, eski hayatına kısmen de olsa sünger çekeceğine işaret etmektedir.

Rüyada elinde telefon patlaması gördüyseniz:

  • Bazı konularda sabrınız zorlanıyor olabilir veya bazı konularda öfkenizi kontrol edememeye başlamış ya da başlamak üzere olabilirsiniz.

Rüyada elinde telefon patlaması sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, sevdiği kişilere sürprizler yapacağına, sevdiği kişiler ile birlikte çok mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşayacağına, aile hayatında yaşanan tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, bu durumdan kurtulmak ve normal hayatına dönmek için profesyonel bir yardım alması gerektiğine, ancak o zaman rahat bir nefes alacağına ve kendisine geleceğine işarettir.

Rüyada telefon elinde görmek ruhunun da üzüntüden kurtulacağına, sorunlarından, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına, uzun zaman önce aldığı borçların ödemesini yakın zaman içinde bitireceğine rivayet eder.

Rüyada birisinin elinde telefon görmek çocukluktan beri hayali kurulan ve her zaman çok istenen şeylere ulaşılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, çok büyük başarılar kazanacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada elinde son model telefon görmek yapılan işlerin yarardan çok zarar getireceğine, kuruntu haline getirdiği vehimlerden de uzak duracağına delalettir.

Rüyada bir erkeğin elinde telefon görmek el attığı bütün işlerde büyük başarılar kazanacağına, tatsızlıkların sona ereceğine işarettir.

Rüyada eski sevgilinin elinde telefon görmek kendisini güçten ve takatten düşmüş gibi hissedeceğine, kişinin sabit ve garanti bir geliri olacağına bunun da rahat şekilde yaşamasına vesile olacağına ve ekmeğinin de hiç kesilmeyeceğine delalet eder.

Rüyada ölmüş birinin elinde telefon görmek zor durumların tatlıya bağlanacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, alınan borçların günü gününe ödeneceğine delalet eder.

Rüyada elinde telefon tutmak hikmetli ve asil insanlardan olacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.