Rüyada elinden tutulduğunu görmek

Rüyada elinden tutulduğunu görmek diğer taraftan iş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacağına, çok büyük miktarda kazanç elde edileceğine, adeta bir rüyadaymış gibi yaşanacağına, hayırsız ve gereksiz kişilerle muhatap olacağına, işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakında çok daha iyi bir konuma gelmesini sağlayacağına, eline geçen imkânları çok daha iyi bir şekilde kullanarak başka insanlara örnek olacağına, yorucu ve yıpratıcı bir dönemin sona ermesi ile büyük bir rahatlığa ve huzura kavuşulacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi üzüntü çekmeden kurulacağına, bilgisine ve becerisine güvenmediği işlere kalkışmayacağına ve üstesinden gelemeyeceği sorumlulukların altına girmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada elinden tutulduğunu gördüyseniz:

  • Beyaz dediğinizde siyah anlayan, siyah dediğinizde beyaz diyen kişiler veya hiçbiri değilse, tamamen karışıklıklara bağlı yanlış anlaşılmalar sabrınızı sınamanızı sağlayabilir.

Rüyada elinden tutulduğunu görmek sevilen kişiler ile kurulan iş ortaklığı sayesinde iş dünyasında çok iyi bir noktaya gelineceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, kısa sürede kurulu bir düzen sağlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sol elinden tutulduğunu görmek kendisine zarar vermek isteyenlerin kendi dertlerine düşeceklerine ve yakın zamanda hayatında çok daha hayırlı bazı olayların yaşanacağına, büyük bir zenginliğe ve saygınlığa kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ağzının tutulduğunu görmek hayallerinin ardına düşerek, onları gerçekleştirmek için her türlü fırsatı kullanacağına, yüksek mertebeye geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada silah tutuldugunu görmek bir sebeple büyük bir sağlık sorununun başgöstereceğine ve sevilen kişilerle yolların ayrılacağına, kırılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada balık tutulduğunu görmek fakirlik ve yokluk göreceğine, o kimselerden menfaat göreceğine ve fayda bulacağına alamet eder.

Rüyada elinin tutulduğunu görmek hedeflerini tutturacağına, amaçlarına nail olacağına bu sayede ilerleyeceğine, günahların ya da hatalı davranışların kişinin ayağına dolanacağına rivayet eder.

Rüyada ağ ile balık tutulduğunu görmek variyetinin her geçen gün artacağına, onun yasaklarını çiğneyeceğine tabir olunur.

Rüyada korkudan dilinin tutulduğunu görmek gelirinin de garanti altında olacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının teker teker çözüleceğine, dertlerinin hastalıklarının ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments