Rüyada enik emzirmek

Rüyada enik emzirmek atacağı bazı adımlardan ötürü pişmanlık duyabileceğine, kararsız kaldığı bir zamanda çok hatalı bir karar vererek kendisini zor duruma sokacağına, aksiliklerle uğraşılan bir dönemin biteceğine, hayır işleri ile uğraşılacağına, her geçen gün işini çok daha iyi şekilde ifşa etmeyi başaracağına, hikmete kavuşacağına, kurulan hayallerin gerçeğe çevrileceğine, sabırla aşılan bu süre sonunda aile içinde yeniden huzurlu günlerin yaşanacağına, üzüntü duyacağına, çok büyük azim göstererek kendi işini kuracağına yorulur.

Rüyada enik emzirmek gördüyseniz:

  • Belli hedeflerinize ulaşmak veya belli işlerinizi halletmek üzeresiniz.

Rüyada enik emzirmek kendi patronu olacağına, başarıya giden yollar üzerindeki engellerin kalkacağına delalet eder.

Rüyada enik köpek görmek sağlıkla ilgili olacak herhangi bir sıkıntının kısa bir zaman içinde ve herhangi bir hasar bırakmadan geçeceğine, dünyasının iyileşmesine rivayet eder.

Rüyada yavru enik görmek adının lekelemek için kurulmuş kumpaslardan kendini temize çıkaracağına, mesleki olarak istenilen makamın kazanılacağına işaret eder.

Rüyada küçük enik görmek yapılan bir toplantıdan olumlu bir sonuç çıkarılacağına, yurtdışına gidileceğine, bazı ortaklıklar kurarak kendisini çok üst seviyelere taşıyacak çeşitli işlere gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada siyah enik yaptığı planların ve projelerin kendisine hayır getirmeyeceğine, yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edineceğine, geçmişini arkada bırakacağına yorulmaktadır.

Rüyada enik öldürmek uzun uğraşlar sonucu sahip olunan zenginliğin azar azar kaybedileceğine ve kötü bir durumla karşı karşıya kalınacağına, hatalı yollara sapılacağına, işlerin günden güne kötüleşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada enik görmek yaşam enerjisinin ve hevesinin hep yüksek olacağına, yarınları için umutlarını kaybetmeyeceğine, onun kendisine dost değil aslında düşman olduğunu fark edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada beyaz enik görmek daha fazla gelir sahibi olacağına, büyük bir üzüntü ve endişe yaşayacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments