Rüyada erik ağacından erik toplamak ve yemek

Rüyada erik ağacından erik toplamak ve yemek büyük bir rahatsızlıkla boğuşacağına, sorunlarına bir yenisinin daha ekleneceğine, isteklerin ve arzuların kolayca elde edileceğine, çok istenen hedeflere ulaşılacağına, daha önce düştüğü yanlışlara yeniden düşmeyeceğine, moralini ve neşesini kaybedeceğine, dileklerine ve hayallerine daha bir süre kavuşamayacağına, ancak gireceği yolun da çetin olacağına, kendisi ile gururlanacağı işler yapacağına, yapacağı o işi onaylamayacağına ve bu konuda onu engellemek ve durdurmak isteyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada erik ağacından erik toplamak ve yemek gördüyseniz:

  • Giyim veya süs eşyaları alabilirsiniz.

Rüyada erik ağacından erik toplamak ve yemek zenginleşeceğine, maddi anlamda da gelirinin ve malının artacağına, üzülmeye veya keder içinde bulunmaya alamet eder.

Rüyada erik ağacından kırmızı erik toplamak dertlerine çare bulacağına, sorunlarını çözmek için yol göstereceğine, emeklerinin karşılığını alacağına inanılır.

Rüyada erik ağacından yeşil erik toplamak başarı üstüne başarı kazanacağı işlere gireceğine, rüya sahibinin hayattan ve sevdiklerinden yana yüzünün güleceğine ve onlardan razı geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada erik ağacından erik toplamak evli olanların eşlerinden kötü muamele göreceğine, haksız ve güvensiz kişiler ile muhatap olunması gerekeceğine delalettir.

Rüyada erik ağacından erik toplamak ne demek hayatına dair isteklerini yeniden gözden geçireceğine, engellerin ortadan kalkacağına, mutlu ve güzel günler yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kayısı ağacından erik toplamak eşinin her zaman kendisine saygı göstereceğine, uzun bir süreden beri özlem duyulan bir kişiye kavuşulacağına rivayet eder.

Rüyada erik ağacından elma toplamak yeni işler yapılacağına, kendine olan güvenini ve inancını yerine getireceğine bu sayede de eskisi gibi başarılı işlere imza atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada erik ağacından erik koparmak ağız tadından, keyfinden ve neşesinden olacağına, eve kapanacağına, kendisini insan içine çıkamayacak kadar güçsüz hissedeceğine, kısa süre içinde kurtuluşa ereceğine delalet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meriçilter

yazlığımızda görüyorum kendimi dedemle bahçeden erik topluyoruz,kırmızı mürdüm eriği.oturuyoruz evin bahçe balkon kısmında dedemle o eriklerden yedik hep.annemle babamı görüyorum bide.çok mutlu sevinçli.annem hasta uzun süredir.çok sağlıklı gördüm rüyamda.mevsimi olmadığı için iyi değil derler ama erik yemek iyi mi kötü mü