Rüyada erik çekirdeği atmak

Rüyada erik çekirdeği atmak girdiği bütün işlerde başarıya ulaşacağına, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, teklif götürdüğü bir arkadaşının kabul etmesi sayesinde büyük başarılar kazanacağına, yenileneceğine ve can bulacağına, arkasından iyi anılan kişi olacağına, mesleki kariyerini daha iyi hale getirmek için bir müddet yurt dışında yaşayacağına, yanlış giden neyse düzeltilmesi için uğraşılacağına, sıkıntıların ister istemez baş göstereceğine, sorunların kısa zamanda temizleneceğine, ferah bir haneye sahip olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada erik çekirdeği atmak gördüyseniz:

  • Mal varlıklarınızı, iş birliklerinizi veya özel yaşamınızı ilgilendiren konularda kafanızda alışılmadık düşünceler olabilir.

Rüyada erik çekirdeği atmak eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirmesi gerektiğine, bu şekilde devam ederse eğer birçok başarı kazanacağına, sorunlarının, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada mor erik çekirdeği görmek yeni bir eve sahip olacağına, helal kazanç elde edileceğine, bol nimete kavuşulacağına yorulur.

Rüyada erik çekirdeği kırmak el attığı bütün işlerde çok büyük zararlara uğrayacağına, neşesinin, keyfinin ve huzurunun kaçacağına işaret eder.

Rüyada kırmızı erik çekirdeği görmek insanlar tarafından takdir edileceğine, içinde bulunduğu bu durumdan kurtulmak için çözüm yolu arasa da bulamayacağına alamet etmektedir.

Rüyada erik çekirdeği dikmek başarı için fırsatların artacağına, hayatın belli bir düzene oturacağına, işlerin büyüyeceğine, yeni işlere gireceğine delalet eder.

Rüyada erik çekirdeği toplamak kazanılan başarılar sayesinde iş dünyasında büyük bir prestije sahip olunacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine, üzüntü duyulan ve endişe edilen olaylardan kurtuluşa erileceğine, hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına işaret etmektedir.

Rüyada yeşil erik çekirdeği görmek başına bazı musibetlerin geleceğine, sevdikleriyle arasının açılacağına, yardım ettiği kişilerden ihanet göreceğine, çok büyük bir tartışmanın ortasında kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada erik çekirdeği ekmek eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına, kendisine moral verecek ve yüzünün gülmesini sağlayacak güzel olaylar yaşanacağına işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments