Rüyada erkek birinin küpe taktığını görmek

Rüyada erkek birinin küpe taktığını görmek rahatın kaçacağı sıkıntılı bir haber alınacağına, uzun zamandan beri kurulan hayallerin kısa süre içinde gerçekleştirileceğine, kendisini kaybedeceği ve çok zor bir şekilde toparlanacağı bazı olaylar yaşayacağına, mutsuz yaşama karşı da isteksiz hissedeceğine, hayatının çok güzel yönde ilerlediğini duyacağına, şansının açılacağına, kısmetlerini çoğalacağına ve rahatının da her geçen gün daha fazla yerine geleceğine, zarar edilen işlerin düzeleceğine, sıkıntılı geçen günlerin geride kalacağına, yapılan bir hatadan ötürü uzun bir zaman boyunca pişmanlık duyulacağına ve sıkıntı çekileceğine tabir olunur.

Rüyada erkek birinin küpe taktığını gördüyseniz:

  • Bazı konularda başarılı olmak için atacağınız adımlar istediğiniz sonuçları getirmeyebilir.

Rüyada erkek birinin küpe taktığını görmek aile bireyleri arasında bazı tartışmaların ve kırgınlıkların yaşanacağına, duyacağı bazı sözler sayesinde kafasındaki taşların yerine oturacağına, bu sayede bilmediği bazı gerçekleri öğreneceğine tabir olunur.

Rüyada erkek arkadaşının küpe taktığını görmek kısa bir zaman için alınmış olan borcun ödenemeyeceğine, çok zor zamanlar geçirileceğine, verilen sözlerin yerine getirilememesinden ötürü güvenin sarsılacağına delalet eder.

Rüyada erkek kardeşinin küpe taktığını görmek sevdiği kişilerden biri ile arasının yaşanan bir tatsızlıktan dolayı açılacağına, zengin için yoksulluğa delalet etmektedir.

Rüyada eski erkek arkadaşının küpe taktığını görmek kısmetinin ve başarıya giden yollarının açık, bahtının da çok parlak olacağına, ancak o zaman rahat bir nefes alacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin altın küpe taktığını görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, elde bulunan güzel şeylerin zarar göreceğine delalet eder.

Rüyada birinin kulağına küpe taktığını görmek huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına, başarı elde edeceğine, itibar, makam ve söz sahibi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin küpe taktığını görmek her geçen gün daha güzel zamanlar geçireceğine, ancak hiçbir surette sağlığında bir sorunla karşılaşmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinin bana küpe taktığını görmek gümüş ise allah yolunda hayırlı işler yapılacağına, ancak daha sonra bazı sorunlar yaşayacağına yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments