Rüyada erkek eşini

Rüyada erkek eşini kendisini adadığı ve yıprattığı bazı konularda çok rahatsızlık duyacağına, ister istemez çok üzüleceğine, kariyer planlamasının istediği yönde gelişme göstereceğine, başarılarının artacağına, başarılarının daimi olacağı fırsatlar elde edeceğine, şansın döneceğine, maddi anlamda rahatlık göreceğine, çevresindeki kimselere şüpheyle bakmaya başlayacağına, aile hayatı içinde kendisini çok sevindirip deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek bir haber alacağına, çok istediği bir şeye sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada erkek eşini gördüyseniz:

  • Bazı olaylara farklı yaklaşılması gerekiyor.

Rüyada erkek kardeşinin erkek çocuğu olduğunu görmek iş dünyasında büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, dişi zorla çekiliyorsa mallarının haciz edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada erkek erkek kardeş görmek huzurunun ve neşesinin bozulacağına, allah’ın kendisine çocuklarının mürüvvetini ve onların çocuklarının olduğunu görme şansını sunacağına yorulmaktadır.

Rüyada erkek çocuğu olmayan birinin erkek çocuğu olduğunu görmek ön plana çıkacağına, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, sıkıntılarında, dertlerinden ve borçlarından kurtulacağına, yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine, işlerinde büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada erkek erkek bebek görmek çok üzüntülü zamanlar geçireceğine, ferah ve aydınlık günlere kavuşacağına alamet eder.

Rüyada erkek ile erkek ilişkiye girmek çok kötü durumlara düşeceğine, çok sıkıntılı yollardan ve zorlu zamanlardan geçmekte olduğuna ve çok kötü olaylar ile karşılaşacağına, etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine ve kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulacağına rivayet eder.

Rüyada erkek büyük çalışmalar ve hayırlı projeler gerçekleştirileceğine, zarar ettiği işlerde durumu düzeltmek için çeşitli çalışmalar gerçekleştireceğine yorulur.

Rüyada erkek eli işsizin iş bulacağına, konforlu ve de lüks bir hayatı olacağına ve kişinin hiçbir şeyin eksikliğini hissetmeyeceğine yorulur.

Rüyada dul erkek büyük bir işin sahibi olacağına, işbirliği içinde olacağına işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments