Rüyada erkek fotoğrafına bakmak

Rüyada erkek fotoğrafına bakmak yaptığı çalışmalar sayesinde sorunlarından kurtulacağına, yokluk içine gireceğine, zor durumlara düşeceğine ve kötü günler yaşayacağına, karlı ortaklıklara gireceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından kurtulacağına, kendisini evinin kapısından girdiği anda hafiflemiş ve iyi hissedeceğine, aile içinde gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin de olmayacağına, sorunların biteceğine, hayal edilen herşeye kavuşulacağına, eş, dost ya da akrabanın verdiği sözlerin gerçekleşmeyeceğine, hayırlı olarak başlanan ve başta güzel giden bir olayda büyük bir talihsizlik yaşanacağına, bir sebeple çok sıkıntılı ve zor günler yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada erkek fotoğrafına bakmak gördüyseniz:

  • Zaten tamamen kontrolu alamamıştın sonra iyiden iyiye kaybediyorsun.

Rüyada erkek fotoğrafına bakmak evine bereketin, rahmetin ve allah’ın lütuflarının yağacağına, bu sayede parasal sıkıntılarının sona ereceğine, huzurlu ve işlerin açılacağı bir döneme girileceğine, manevi yönden çok büyük ferahlık yaşanacağına işaret eder.

Rüyada fotoğrafına bakmak destek istediği yerlerden ve kişilerden destek göremeyeceğine ve çok büyük bir üzüntü duyacağına, çok iyi ve dürüst birisi olduğu halde kendisine destek olacak ve yardım edecek bir kişi bile bulamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada aile fotoğrafına bakmak hayırlı, helal ve bol rızka kavuşacağına, aile bireyleri arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin kişinin fotoğrafına bakmak ilerleyeceğine ve kalkınacağına, çeşitli güzel olaylara vesile olacak adımlar atılacağına alamet eder.

Rüyada başkasının fotoğrafına bakmak zalim ve kötü kişiler ile büyük tartışmalar yaşanacağına, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar verici bir hale geleceğine, istediği ve arzuladığı mutluluğa kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölünün fotoğrafına bakmak geç de olsa arzu ettiği mutluluğu yakalayacağına, hayatına girecek yeni insanlarla kuracağı arkadaşlıklar sayesinde eğlenceli ve keyifli zamanlar geçireceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin erkeğin fotoğrafına bakmak büyük adımlar atılacak bir çalışmanın yepyeni kapılar açacağına, vereceği çok büyük hatalı kararlar yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine, kazancının çok büyük bir bölümünü kaybedeceğine, bu sebeple çok büyük sıkıntılara gireceğine ve işlerini toparlamak için kendisini yıpratacağına inanılır.

Rüyada sevdiğin kızın fotoğrafına bakmak himayesinde çok sayıda kişinin çalışacağına, çok büyük hayır duaları alacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments