Rüyada erkek kılığında kadın görmek

Rüyada erkek kılığında kadın görmek uğranacak maddi zararlardan ötürü sıkıntıya düşüleceğine, büyük üzüntü verecek olayların yaşanacağına, tecrübe sahibi bir kişinin uzun zamandan beri düşündüğü bir proje için destek verileceğine, ipliklerini pazara çıkaracağına, kendisini toparlamak için uzun bir süre boyunca tedavi göreceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu kazançlar sayesinde çok büyük mal ve mülk sahibi olacağına, zorluğa düşeceğine, aile bireyleri ile birlikte girilecek bir iş sayesinde çok iyi bir konuma gelineceğine ve kırılan kişilerin barıştırılmasında önayak olunacağına, evlilikle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına alamet etmektedir.

Rüyada erkek kılığında kadın gördüyseniz:

  • Bazı konularda kapılacağınız çelişkiler, huzursuz bir yapı sergilemenize sebep olabilir.

Rüyada kadın kılığında erkek görmek sorunların biteceğine, strese ve üzüntüye sebep olan durumların ortadan kaldırılacağına, borçlarının kendisini çok aşacağına delalet etmektedir.

Rüyada erkek kılığında kadın görmek ticaret adamı (kadını) olacağına ve herkesin adından söz ettiği itibarlı kişi konumuna geleceğine, evindeki huzurun, anlayışın, sevginin, saygının ve iletişimin bozulacağına alamet eder.

Rüyada kadın kılığında erkek iş hayatında bol kazanç sağlayacak girişimlerde bulunacağına, küçük bir sorunun daha fazla büyümeden sona erdirileceğine delalettir.

Rüyada yaşlı kadın kılığında cin görmek çalıştığına değeceğine, akıllıca adımlar atılması sayesinde çok kötü giden çalışmaların düzene gireceğine işarettir.

Rüyada kocasını kadın kılığında görmek günbegün daha büyük kazanç elde edileceğine, güzel günler yaşanacağına, hem de başka insanlara ekmek kapısı aralayacağına, aldığı dualarla işlerinin de yolunda gideceğine işarettir.

Rüyada şeytan kılığında kadın görmek parasına da para ekleyeceğine, sevdiği bir kişi ile gireceği bir işte çok sıkıntı çekeceğine işarettir.

Rüyada kadın kılığında şeytan görmek sorunsuz, sakin ve huzurlu günler geçireceğine, söz dinlemeyen bir akraba tarafından sorunlu bir işin ortasına çekileceğine, şüpheli bir olay yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada şeytanı kadın kılığında görmek rahatsızlıkların tedavi edileceğine, maddi açıdan çok doğru adımların atılacağına, karşısına çıkan aksiliklere, zorluklara, sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine bu sayede işinde zafer elde edeceğine yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.