Rüyada erkek olup organı görmek

Rüyada erkek olup organı görmek gönül ilişkileriyle ilgili yeni bir sayfa açılacağına, zenginlik sahibi olunacağına ve zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, karanlık ve zor geçen bir dönemin sona ereceğine, eline geçen paranın ve malın kendisine çok hayır ve başarı getireceğine, istihdam edeceğine, herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına ve sıkıntılarının sona ereceğine, aile hayatında ve iş hayatında çok güzel günler görüleceğine, yakın çevre içindeki bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına, yaptığı işi daha profesyonel kişilere tanıtacağına, yakın bir zaman alacağı bir destek sayesinde projelerini hayata geçireceğine, elinde avcunda ne var yatırdığı bu işin çok kötü sonuçlar doğuracağına, maddi olarak çok sıkıntı çekeceği ve çok üzüleceği bir döneme girdiğine, çok güvendiği bazı insanlardan büyük ihanetler göreceğine yorulur.

Rüyada erkek olup organı gördüyseniz:

  • Giderek kötüleşen veya artık eski tadı kalmamış olan bazı iş, konu veya ilişkileri hayatınızda tutmaya devam etmenin anlamı kalmadığını fark edebilirsiniz.

Rüyada erkek olup organı görmek şansının açılacağına, ticaretinin genişleyeceğine, sağlık sorunlarından kurtulmaya delalettir.

Rüyada erkek organı öpmek tersliklere ve aksiliklere sebebiyet vereceğine, yaptıklarının da tatsız olaylara ve sonuçlara varacağına, çok mutlu olunacağına ve yapılmış olan yatırımların büyük kazanç getireceğine delalet eder.

Rüyada erkek organı kopması bazı durumlarda da ağırdan alması nedeniyle önemli fırsatları kaçıracağına, hedefine ve amacına giden yolda bir an bile vazgeçmeden, yılmadan, durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine sonunda da mutlaka emeline nail olacağına delalettir.

Rüyada bir erkek organı görmek eline geçen parayı neredeyse boş yere harcayacağına, yıllardır yapılan bir mesleğin bırakılacağına yorulmaktadır.

Rüyada erkek organı yıkamak kalkınacağına ve zenginlik elde edeceğine, yaşamının ve işlerinin düzene gireceğine rivayet eder.

Rüyada iki erkek organı görmek onların güvenini sarsacağına, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına işarettir.

Rüyada erkek organı tutmak parasal ve ruhsal sorunların artacağına, geçmişte yaşanan kötü günlerin unutulacağına alamet eder.

Rüyada erkek organı görmesi mal mülk sahibi olacağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, tartışmaları sonlandıracak bir haber alınacağına tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.