Rüyada erkek satıcı görmek

Rüyada erkek satıcı görmek herkesin takdir edeceği, imreneceği ve adından övgü dolu sözlerle bahsedeceği kimse haline geleceğine, sıkıntılı bir geleceğe sahip olacağına, fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine, tartışmaların sona ereceğine ve kalp kırıklıklarının barışla noktalanacağına, kendisine nankörlük ve hainlik edecek bir kimseden kurtulacağına, yaptığı işlerin çok iyi kazançlar getireceğine, uzun süredir ayrı olunan biri ile biraraya gelineceğine ve mutlu olunacağına, keyfinin yerine geleceğine ve ağız tadıyla yaşayacağına, bir sebeple yapılacak işlerde çok uğraş verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına, verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine tabir olunur.

Rüyada erkek satıcı gördüyseniz:

  • Yenileyici etkiler ya da değişik alanlarda ilerleme başlıkları devrede ya da heyecan veren gelişmeler var.

Rüyada erkek satıcı görmek rüyayı gören kişinin keyfini ve huzurunu yerine getirecek hayırlı olayların yaşanacağına, sevdiği kişiler ile mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada satıcı dertlerine derman bulacağına, hastalıklarının ilacını alacağına bu sayede hem ruhen hem de bedenen iyileşeceğine, ticarette kendisi için hangisi daha isabetli olursa o kola yönleneceğine delalet eder.

Rüyada satıcı ile konuşmak işlerinin kısa süre içinde hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, içinde bulunduğu üzüntülü durumun yakın zamanda düzeleceğine, eline geçen kazancın gün geçtikçe daha da artacağına, zarar edilen bir dönemin biteceğine tabir olunur.

Rüyada seyyar satıcı basiretinin bağlanmasından ötürü göz göre göre zarar görülecek bir işe girileceğine, yapacağı çalışmalar sırasında etrafındaki insanlardan ihanet görebileceğine yorulmaktadır.

Rüyada eve satıcı gelmesi kazancının azalmayacağına, deyim yerindeyse ayağının tökezlemeyeceğine, daha güçlü hale geleceğine ve onlardan önde olacağına delalet eder.

Rüyada satıcı tezgahı görmek birikim yapma fırsatı elde edeceğine, işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına inanılır.

Rüyada satıcı görmek işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, çok büyük üzüntüler ile karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada satıcı ile tartışmak yaşadıklarının kötü etkilerinden kurtulacağına, sonu hayırlı olacak bir izdivaca yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments