Rüyada erkekler tuvaletinde kadın görmek

Rüyada erkekler tuvaletinde kadın görmek kazandıkları ile daha iyi yatırımlar gerçekleştireceğine, de hem makam ve itibarının hem de zenginliğinin çoğalacağına, kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına, aradığı çareleri bulacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu sayede tüm sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, bir sebeple işlerini daha kontrollü ve getireceği ve götüreceği şeyleri hesaplayarak gerçekleştireceğine, istediği işi yapma olanağı elde edeceğine, bu sayede gelirinin artacağı, konforunun ve lüksünün yerinde olacağı, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine ve malının da aynı oranda artacağına, çevresinde yaşanan ve kendisinin o ana kadar farkında olmadığı bir takım şeylerin ayyuka çıkacağına işaret eder.

Rüyada erkekler tuvaletinde kadın gördüyseniz:

  • En iyi bildiğiniz veya en iyi yaptığınız şeyleri üstlenmelisiniz.

Rüyada erkekler tuvaletinde kadın görmek sıkıntı yaratacak durumları ortadan kaldırıp daha rahat bir şekilde hareket edeceğine, yurtdışı kaynaklı bir işe girileceğine tabir olunur.

Rüyada erkek tuvaletinde kadın görmek sevdiği bir kişinin, insanlara karşı kötü şeyler yapacağına, düzeninin yıkılmayacağına rivayet eder.

Rüyada kadın tuvaletinde erkek görmek kendisini çok iyi hissedeceğine, eski bir hastalığın nüksedeceğine, kurulmuş olan bir ortaklığın bozulacağına yorulmaktadır.

Rüyada büyük tuvaletinde kurt görmek elinden geliyorsa ona borç vereceğine, başarıya giden yollar üzerindeki engellerin kalkacağına, böylece olabildiğince aşama kaydedeceğine yorulur.

Rüyada tuvaletinde kurt görmek sorunlarının iş konusunda büyük deneyimlere sahip bir kimseden alacağı yardım sayesinde çözüleceğine, gelecekte daha dirayetli biri haline geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada erkek tuvaletinde bayan görmek rahat bir hayat için bazı adımlar atılacağına, yüksek mevkilere getirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kendini okul tuvaletinde görmek maddi anlamda zorluk çekmeyeceğine, ruhsal ve parasal olarak istenmeyen bazı olaylar yaşanacağına, hayallerin gerçekleştirilemeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kendini erkek tuvaletinde görmek kişinin zor beğenen biri olması yüzünden evlilik kararını geç alacağına, rahat ve kazançlı bir işin başına geçeceğine rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments