Rüyada eşimin evlendiğini gördüm

Rüyada eşimin evlendiğini gördüm çok rahat bir nefes alacağına, ödemekte sıkıntı çektiği borçlarını ödeyeceğine, rahatın kaçacağı sıkıntılı bir haber alınacağına, hayatında çok güzel değişimlerin  ve gelişmelerin yaşanacağına, mutluluk dolu haberler alacağına, sıkıntılarını aşacağına, komşuları arasında çok sevilen biri olacağına, çıkacağı tatilin ardından çok yeni ve başarılı fikirler elde edeceğine, manevi olarak da kendisini çok iyi hissedeceğine, düşmanlarını bile affedeceğine, kendisini mutlu edecek ve kazanç sağlayacak yeni uğraşlar edineceğine, elindeki herşeyi kaybedeceğine, işlerin günden güne daha da açılacağına, bir rekabetten büyük bir başarı ve kazançla çıkılacağına, sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada eşimin evlendiğini gördüm gördüyseniz:

  • Kendinize daha çok vakit ayırmayı denemelisiniz.

Rüyada eşimin evlendiğini gördüm nazardan korunarak daha huzurlu hissedileceğine, rızkının kesileceğine alamet etmektedir.

Rüyada eşimin başka kadınla evlendiğini görmek bir sebeple çok kısa süre içinde parasal ve ruhsal olarak sıkıntılı bir döneme girileceğine, yapılan hata hakkında iş konusunda deneyim sahibi insanlardan yardım ve destek alınacağına, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, huzurlu ve mutlu olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada eşimin evlendiğini görmek yaşadığı çok büyük ve üzücü olayların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, yaptığı işlerle çok büyük bir şöhrete karışacağına ve uzun zamandır muzdarip olunan bir rahatsızlığın geçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski eşimin evlendiğini görmek adının da yaptığı iş sayesinde daha çok insan tarafından bilinir olacağına, eldeki imkanlardan ötürü sürekli allah’a şükür edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada eşimin başka birisiyle evlendiğini görmek aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok büyük bir rahatlığa ereceğine, karşısına hayırlı kişilerin çıkacağına, gelirinin artacağına, maddi yükümlülüklerinin azalacağına ve yarınların kendisine hayır getireceğine yorulur.

Rüyada eşimin eski sevgilisiyle evlendiğini görmek ailesinin geçimini sağlayamaz noktaya geleceğine, huzurlu aile ortamının yaşananlardan dolayı bozulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eşimin başkasıyla evlendiğini görmek sıkıntılarının hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına, kötü noktalara geleceğine, elindekileri kaybedeceğine bu nedenle büyük bir özgüven ve cesaret kaybına uğrayacağına delalet etmektedir.

Rüyada eşimin kardeşimle evlendiğini görmek bir lokma ekmek bulmakta dahi zorlanacağına, kalabalık bir eğlence mekânında keyifli ve zevkli vakit geçireceğine rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments