Rüyada eşimin kaçırılması

Rüyada eşimin kaçırılması rahat bir hayata adım atılacağına, evlat sahibi olunacağına ve iş konusunda verimli, kısmetli bir yıl geçirileceğine, kötü olaylar ile karşılaşacağına, kötü yollardan ekmek sahibi olmayacağına, kısa zaman içinde şirketin daha da büyüyeceğine, malvarlığının çok daha artacağına, çok uzun bir zamandan yapmak istediği şeyleri yakın bir zaman içinde teker teker gerçekleştireceğine, büyük ses getirecek işlere girileceğine, verilen bir sözün yerine getirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eşimin kaçırılması gördüyseniz:

  • Meydana gelen son olaylar bazı kişilere bakış açınızı değiştirebilir.

Rüyada eşimin ağlaması büyük bir risk alınarak girilen bir işte hayırlı bir şekilde sonuca varılacağına, mutsuz günlerin kısa zaman içinde biteceğine ve sevinçli haberlerin ve büyük başarıların yakında daha da artacağına işaret eder.

Rüyada eşimin aldatması çok büyük maddi ve manevi zararlara uğranacağına, kısa süreli olarak başlayan sorunların daha da uzamasına sebep olacağına ve beraberinde çok kötü günler getireceğine, insanları hak yoluna çağıracağına, iş hayatında çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek işlere imza atacağına, hanesinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve büyük bir huzur ve mutluluk döneminin geleceğine alamet eder.

Rüyada eşimin yıkanması akrabalarının, yakınlarının, arkadaşlarının ve dostlarının yardımıyla sıkıntılarından, hastalıklarından ve borçlarından kurtulacağına, rakiplerin başarı kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada eşimin öpmesi girilecek işte kazanılacak paranın iyi ir şekilde değerlendirilmesi sayesinde zorlukların kolaylıkla aşılacağına, eşler arasındaki kıskançlığın ve güvensizliğin biteceğine, sevilen kişiler ile güzel günler geçirileceğine inanılır.

Rüyada eşimin uyuması solan yüzünün güleceğine, hayatında yeni ufuklar açacağına, hiç bilmediği ve daha önce görmediği alanlara ve yerlere sürükleyeceğine yorulur.

Rüyada eşimin kaçırılması kişinin başına gelecek olan bir musibetten kurtulup rahatlayacağına, maddi açıdan büyük bir sıkıntı vereceğine işarettir.

Rüyada eşimin tutuklanması onları utandırarak hakkındaki fikirleri teker teker çürüteceğine, iş yaşantısında hırslanacağına, eşler arasında büyük bir tartışma yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada eşimin babasını görmek iş hayatında ortaya koyacağı projeler sayesinde önünün açılacağına, hayırlı bir kısmetle yollarını birleştireceğine, karlı yatırımlarının uzun vadede kendisine büyük kolaylık sağlayacağına, huzur, bolluk ve bereket geçireceğine tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.