Rüyada eşine tesbih vermek

Rüyada eşine tesbih vermek sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, asla harama el uzatmayacağı gibi, çevresindeki kimseleri de yanlış hareketlerinden ötürü uyararak onlara da iyiliklerde bulunacağına, hidayete ermekle birlikte tüm aile yaşantısını da bu yönde değiştirip ve düzenleme yoluna gideceğine, geçim sıkıntısının sona ereceğine, evin kasasına giren gelirin artacağına, endişelerinin, üzüntülerinin ve yaşadığı zorlukların artacağına, iyi şeyler yaşayacağına, aile bireyleri ile birlikte uzun zamandan beri düşünülen bir eğlence ortamına girileceğine ve moral depolanacağına, eskisi gibi keyifle istediğini yiyip, içebileceğine, hem birincilik hem de kazanç getireceğine inanılır.

Rüyada eşine tesbih vermek gördüyseniz:

  • Üzerinde durmak istediğiniz konuların altını çizmeniz veya düşüncelerinizi paylaşmanız durumunda işlerin istediğiniz gibi gideceğini göreceksiniz.

Rüyada eşine tesbih vermek hayatının en güzel günlerini geçireceğine, gülmek suretiyle şifa bulacağına, huzurunun yerinde olacağına delalettir.

Rüyada eşine tesbih almak eş, dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine ve başarılarının sürekli artacağına, uğranacak büyük zararların ve ortaya çıkacak sorunların tahmin edilmesi ve bu durumun akıllı bir şekilde kontrol edilmesi için rüyayı gören kişinin yakın bir arkadaşından yardım ve destek alacağına inanılır.

Rüyada eşine darılmak kişinin başarısızlıklar ve hayal kırıklıkları yaşayacağı buna mukabil sevdiğinden yana hayır göreceğine, sorunlarından, sıkıntılarından, mutsuzluklarından, huzursuzluklarından kurtulacağına, maddi zararını karşılayacağına, yüksek mertebeye geleceğine delalet eder.

Rüyada eşine çok kızmak hanesinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve büyük bir huzur ve mutluluk döneminin geleceğine, mesleğindeki başarısının artacağına, şansının ve kısmetinin yaver gideceğine rivayet eder.

Rüyada eşine su atmak bunu da herkese ilan edeceğine, çok büyük sorunlar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada eşine bal yedirmek kafasını rahatlatacağına, kendisine kalacak yüklü miktarda miras ile üzüntülerinden kurtulacağına delalettir.

Rüyada eşine el kaldırmak zararlı bir alışkanlıkla uğraşmak zorunda kalınacağına, her anlamda mutlu ve huzurlu yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada eşine öfkelenmek ağız tadının ve sağlığının da yerine geleceğine, birikim yapacağına ve dünya nimetlerinden yana sayısız lezzetlerden nasipleneceğine alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments