Rüyada eşini adetli görmek

Rüyada eşini adetli görmek somun ekmek yense de hiçbir zaman şikayet etmeden yaşamanın mükafatının görüleceğine, kişinin sevgiden yana eksiklik yaşamayacağına ve ilişkisinin huzur içinde süreceğine, girmek istediği ancak destek bulamadığı bazı projelere girmek için çok büyük destek alacağına, rızkının genişleyeceğine, parasının ve malının da artacağı işler yapacağına, yasa dışı yollara meyli olması nedeniyle kendisi dışında sevdiklerinin hayatına da sıkıntı vereceğine, tüm malını ve parasını sadece kendisi için harcayacağına, büyük kazançlar sağlanılacağına, yeni işler alacağına, daha fazla kazanç elde edeceğine yorulur.

Rüyada eşini adetli gördüyseniz:

  • Tavsiye edilen yönde ilerleyebilirsiniz.

Rüyada eşini adetli görmek bunu şeref sayacağına, dertlerinden arınacağına delalet etmektedir.

Rüyada adetli olmak onurlu ve dürüst yolundan, ilkelerinden asla vazgeçmeyeceğine, iş hayatı ile ilgili çok hayırlı gelişmeler ile bir şekilde sorunlarının her geçen gün daha kolay bir hale geleceğine tabir olunur.

Rüyada adetli görmek kendisini üzen kişiler ile arasının açılacağına ve ters gitmekte olan her şeyin normale döneceğine, kazancının ve rızkının düşeceğine delalet eder.

Rüyada adetli kadın büyük yatırımlar gerçekleştirileceğine, düşmanlarından korkmak yerine, onları korkutmaya yönelik davranışları ve kendinden emin halleriyle hayatını istediği şekilde yöneteceğine tabir olunur.

Rüyada adetli köpek görmek büyük bir sevinç duyacağı bir haber alacağına, yarınlara dair beklentilerin gerçekleşeceğine, kısmetlerin artacağına yorulur.

Rüyada adetli pedi görmek rüya sahibinin rahat bir hayata kavuşacağına, isteklerini yerine getireceğine, herhangi bir suç ile suçlanan kişinin, bu durumdan kurtulacağına ve aile hayatı ve sosyal hayat içerisinde uzun zamandan beri yaşanan tartışma ve sürtüşmelerin çok yakın bir zaman içerisinde aile büyüklerinin araya girmesi ile biteceğine alamet etmektedir.

Rüyada kendisini adetli görmek inancından sapacağına, eşsiz fırsatlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada karısını adetli görmek atılıma geçecek olanaklar yakalayacağına, sağlık sorunlarının ve borçlarının biteceğine inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments