Rüyada eşinin yüzünü morarmış görmek

Rüyada eşinin yüzünü morarmış görmek çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, nimetten ve paradan yana da bolluk yaşayacağına, böylece hayata yeniden sarılacağına ve eski güzel günlerine döneceğine, eşsiz ve güzel duyguların kendisine hediye edileceğine, işlerin başına geçeceğine, zor durumlarla karşı karşıya kalınacağına, bundan da son derece mutlu olacağına, kulağa küpe olacak nasihatler alınacağına, masa başı bir işe girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada eşinin yüzünü morarmış gördüyseniz:

  • Gereksiz kuruntulara kapılmayın.

Rüyada eşinin yüzünü morarmış görmek sevdiği kişiler sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, hastalıkların kişiye uzak duracağına işaret etmektedir.

Rüyada başkasının yüzünü morarmış görmek zamanla daha çok para elde edeceğine, buna bağlı olarak aile hayatı ile ilgili çok güzel bir karar verileceğine, ancak bu kararın ardından bazı sorunlar yaşanacağına delalettir.

Rüyada annesinin yüzünü morarmış görmek geçmişte yaşanan kötü günlerin unutulacağına, yeni, güzel ve hayırlı başlangıçlar yapılacağına, gözyaşının dineceğine, ticaret ya da meslek hayatında kararlı adımlar atacağına delalet eder.

Rüyada kızımın yüzünü morarmış görmek başkalarına borç verecek hale kadar gelineceğine, garanti olacak nimete ve kazanca kavuşacağına, hayatı boyunca bir daha fakirlik ve yokluk görmeyeceğine alamet eder.

Rüyada kendi yüzünü morarmış görmek büyük bir istek ve sevinçle girdiği işten büyük bir zarara uğrayarak çıkacağına ve iş ile ilgili olarak hayal ettiği herşeyin suya düşeceğine, işlerinin hiç olmadığı kadar iyi bir hal alacağına delalettir.

Rüyada babamın yüzünü morarmış görmek sorunların zaman içinde daha da büyüyeceğine ve içinden çıkılmaz bir hal alacağına, emeklerinin ve çalışmalarının boşa gideceğine rivayet eder.

Rüyada çocuğunun yüzünü morarmış görmek kendisini kalıcı mutluluğa, başarıya ve kazanca götürecek fırsatlar yakalamak için uğraşacağına, belki de hayatının aşkını bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölmüş annenin yüzünü morarmış görmek vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, verilen kararların bir türlü hayata geçirilemeyeceğine, uyumsuz bir kişi ile kurulan bir ortaklık yüzünden gereksiz bir stres altına girileceğine ve üzüntü durulacağına delalet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
semih

Eşimin üstünde gerçek hayatta olmayan bir pardesü vardı ve eşim sandık gibi biraz yüksek bir şeyin üstüne çıkmıştı. Üzerindeki pardesünün kenarı açılmıştı. Gerçi pardesünün altında elbbisesi vardı bedeni gözükmüyordu fakat en pardesüsünün açılan yerini düzeltmek isteyince bana tepki gösterdi. Sana ne ne karışıyorsun gibi tepki gösterdi Sonra eşim yerde sırt üstü yatıyordu. Yerde yatarken fark ettim eşimin sağ kaşının üstü morarmıştı. Nasıl morardı diye sordum. cevap vermedi