Rüyada eski bir arkadaş tarafından öpülmek

Rüyada eski bir arkadaş tarafından öpülmek sağlık sorunları yaşayan bir akrabadan güzel haberler alınacağına, sohbetinin bozulacağına, sıkıntıların allah’ın izni ile son bulacağına ve iş hayatında hayırlı ve iyi kazanç sağlayan bir işe girileceğine, uğradığı zararın yakın bir zamanda telafi edileceğine ve çok büyük kazançlar elde edeceğine ve sıkıntılarını ve sorunlarını yakın bir zamanda atlatacağına, hanesindeki rızkın eksileceğine, işlerinin yoluna gireceğine, günden güne daha artan başarılar kazanacağına, helal kazanca sahip olunacağına, problem yaratan kişi ya da elemanın ne olduğunun bulunması için bazı araştırmalar yapılacağına, bunun sonucunda bazı sorunların düzeltileceğine işaret eder.

Rüyada eski bir arkadaş tarafından öpülmek gördüyseniz:

  • Yanlış kararlar alabilirsiniz.

Rüyada eski bir arkadaş tarafından öpülmek işlerin günden güne açılacağına, işlerin hafifleyeceğine alamet eder.

Rüyada eski arkadaş tarafından bıçaklanmak yurt dışında eğitim hayatına devam etmek için yollar aranacağına, kişinin afiyette olacağına delalettir.

Rüyada eski arkadaş tarafından öpülmek kişinin kendi hayatına yeni yönler vermek adına girişimlerde bulunacağına, hasta kimsenin eski neşesine kavuşacağına yorulur.

Rüyada arkadaş tarafından öldürülmek mevki kaybına uğrayacağına, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına, yaşanan bütün üzüntülerin biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada arkadaş tarafından bıçaklanmak sıkıntıları ve sorunları hızlı bir şekilde aşacağına, yaşadığı ve çektiği zahmetten ve çileden sıyrılmayı başaracağına işaret eder.

Rüyada arkadaş tarafından istenmemek sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zaman içinde biteceğine ve bu sayede etrafındaki insanlardan çok büyük takdir toplayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından resmi bir kurum sayesinde alınacak bir yardımla kurtulacağına delalet eder.

Rüyada arkadaş tarafından korkutulmak hanesi içinde herhangi bir sıkıntının yaşanmayacağına, çalışmaların ve projelerin terfi yolu açacağına rivayet eder.

Rüyada arkadaş tarafından dövülmek evliliğinde mutlu olacağına, insanlardan göreceği bazı kötülüklerden ötürü çok zor günler geçireceğine, bu yüzden insanlarla arasına büyük bir mesafe koyacağına rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments