Rüyada eski bir eve misafirliğe gitmek

Rüyada eski bir eve misafirliğe gitmek sevilen birinin geleceğine, asık yüzlerin güleceğine ve fakir fukaranın doyacağına, aile hayatında çok hayırlı haberler alacağına, yüksek mevkilerde işlere gireceğine, kendisine fayda getirecek işlere atılacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, güvendiği, sevdiği ve inandığı kişilerle karşı karşıya kalacağına, huzurunu, mutluluğunu, ağız tadını ve keyfini yitireceğine, elinde bulunan imkânların pek hayırlı olmayacağına, uzak bir yerde oturan çok sevdiği bir kişiye kavuşacağına yorulur.

Rüyada eski bir eve misafirliğe gitmek gördüyseniz:

  • İlk işin ise aile içindeki veya çok yakınındaki yaşlı kimselerle aranı düzeltmek olsun.

Rüyada eski bir eve misafirliğe gitmek kişinin böylece rızkının genişleyeceğine, ruhsal korkularından da arınacağına delalet eder.

Rüyada eski sevgiliyle misafirliğe gitmek temiz ahlakından yaşadığı olaylar ve düşünceleri doğrultusunda ödün vereceğine, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına işaret etmektedir.

Rüyada eski bir arkadaşına misafirliğe gitmek yüzünün her daim güleceğine, sorunlarının önemsiz ve aşılması kolay sorunlar olacağına, iş hayatında rahat edileceğine işarettir.

Rüyada eski eve misafirliğe gitmek büyük bir özgüvene sahip olacağına ve insanları şaşırtacak ve dikkatlerini çekecek çok büyük ve farklı çalışmalara gireceğine, içinin ve kafasının da rahat edeceğine işarettir.

Rüyada eski sevgiliye misafirliğe gitmek başarı için fırsatların artacağına, başına uğursuzluklar geleceğine tabir olunur.

Rüyada eski sevgilinin misafirliğe gelmesi insanlara ilim irfan aşılayacağına, yol göstereceğine, çok büyük mutluluklar ve çok güzel günler göreceklerine, bu sayede sıkıntıya düşülen bir anda her zaman yardıma koşacak ve rüya sahibini savunup koruyacak bir kişi olacağına inanılır.

Rüyada eski komşuya misafirliğe gitmek yapılan çalışmaların zarar vereceğine, işinin aksayacağına, kazancının düşeceğine işarettir.

Rüyada eski arkadaşa misafirliğe gitmek çok büyük mutluluk duyacağına, kırgınlıkların ve küslüklerin sona ereceğine ve mutluluk verecek bir konuda adım atılacağına işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments