Rüyada eski bot giymek

Rüyada eski bot giymek ister istemez çok üzüleceğine, övgü dolu sözler duyacağına, hırsızlık ve arsızlık yapmayacağına, mutlu zamanlar geçireceğine, bol bol moral depolanacağına, keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine, geçim sıkıntısının ve para derdinin olmayacağına, hiçbir zaman yokluk içine düşmeyeceğine, sorunlarının sürekli artacağına işaret eder.

Rüyada eski bot giymek gördüyseniz:

  • Pek çok kimse sizinle ilgilenmeye başlayabilir.

Rüyada eski sevgilinin eski sevgilisiyle kavga etmek zorlukların ve sorunların aşılacağına, sevdiği kişilerin sorunlarının zaman içinde sona ereceğine, uzun uğraşlar sonucunda maddi olarak büyük sıkıntı çektiği bir dönemden kısa süre içinde kurtulup zenginliğe kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgilimin eski sevgilisini dövmek rüya sahibini, üzen, kıran ve sıkıntı çekmesine neden olan herşeyin ortadan kalkacağına, maddi olarak güç kazanacağına inanılır.

Rüyada eski işyerini ve eski arkadaşını görmek eksik bulduğu yönlerini geliştireceğine, eğleneceğine ve kahkahalara boğulacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin eski sevgilisini görmek inancı, umudu ve gücünü yitirmeyeceğine, hiç beklemediği bir anda çok ağır bir hastalıkla karşı karşıya kalacağına yorulur.

Rüyada eski sevgilinin eski karısını görmek kurulacak bir ortaklık sayesinde refah seviyesinin gittikçe yükseleceğine, korkularından ve kuruntularından kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada eski sevgiliyle eski sevgilisini görmek girdiği işlerde çok büyük kazançlar elde edeceğine, işlerini yoluna sokmak için ortaya koyacakları çalışmadan çok büyük kazanç elde edeceğine, gerçekleştirilecek projeler sayesinde yeni ve daha rahat bir hayata kavuşacağına, kendisine isabet edecek üzüntülü bir duruma alamet etmektedir.

Rüyada eski evde eski sevgiliyi görmek eşlerin birbiri ardına büyük tartışmalara gireceğine, kendi işini kurarak yönetici koltuğuna oturacağına işarettir.

Rüyada eski ev eski eşya görmek bir kapının veya dönemin kapanıp, yenisinin başlayacağına, gelişiminin hız kazanacağına, bu sayede hedeflerinin, hayallerinin, amaçlarının, istek ve arzularının gerçekleşeceğine delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments