Rüyada eski eşinin anahtar vermesi

Rüyada eski eşinin anahtar vermesi olağan üstü ya da garip sayılabilecek hiçbir olayın yaşanmayacağına, sosyal hayat içerisinde yaşanan üzücü bir durumun kısa sürede sevinçli bir duruma döndürüleceğine, bir sebeple çok üzüntülü zamanlar geçireceğine, çok sevdiği ve değer verdiği bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine ve çok hayırlı bir evlada sahip olacağına, işlerinde kendisini yoran ve sıkan şeylerin ortadan kalkacağına, nezaketsiz bir kişiye haddinin bildirileceğine, kişinin her işte başarılı olacağı güce ve kudrete sahip olacağına, işlerinde başarı elde etmenin garantileşeceğine rivayet eder.

Rüyada eski eşinin anahtar vermesi gördüyseniz:

  • İş birlikleri, ortaklıklar veya ilişkiler üzerine daha fazla düşünmeniz gerekiyor.

Rüyada eski eşinin anahtar vermesi hayatına anlam katacak şekilde yaşamaya başlayacağına, zor olduğu söylenen bir çalışmanın keyifli bir hal alacağına delalettir.

Rüyada eşinin anahtar vermesi dertlerinin günden güne artacağına, gündemi iyi olan bir ülkeye de bolluk olacağına tabir olunur.

Rüyada eşinin elinde anahtar görmek işlerde tatsız bir sürecin başlayacağına, zorlanacağına, ekmek bulamayacağına, ihtiyaçlarını da gideremez duruma geleceğine delalettir.

Rüyada eski bir anahtar görmek mutlu ve güzel günler yaşanacağına, yakın zaman içinde çok azimli bir şekilde çalışılması sayesinde büyük zenginliğe ulaşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski anahtar almak halsizleşeceğine, hayatının da düzene gireceğine yorulur.

Rüyada eski model anahtar görmek yakın bir zaman içinde mal mülk sahibi olacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından ötürü ruhsal olarak hasta olacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgilinin anahtar vermesi ilerleyeceğine, kalkınacağına, yolculuğun hiçbir yarar getiremeyeceğine alamet eder.

Rüyada eski patrondan anahtar almak kendisini üzen ve kıran kişilerden uzak duracağına, toplum nazarında saygın bir kimliğe kavuşulacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments