Rüyada eski idareci görmek

Rüyada eski idareci görmek bir sebeple gergin ve stresli günler geçireceğine, hayırlı ve sevinçli haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde iş hayatına yeni bir yön verileceğine, maddi açıdan büyük bir rahatlama geleceğine, kaderinin güzel ve hayırlı olacağına, her iki tarafın da çok üzüleceğine, hayal edilen her şeye kısa süre içinde kavuşulacağına, zarar verebilecek kişilerin uygun bir dille hayattan uzaklaştırılacağına ve aile hayatına huzur getirileceğine, iş yerinde istediği makama terfi edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada eski idareci gördüyseniz:

  • Grup aktiviteleri esnasında önemli olabilecek bir kişiyle tanışabilir ya da karşılaşabilirsiniz.

Rüyada eski idareci görmek işlerinin günden güne açılacağına ve son zamanlarda yaşadığı kötü olayların düzeleceğine, ne yapılırsa yapılsın işin başında durulmadığı için bir türlü sonuç vermeyeceğine, yakın bir dostla ters düşüleceğine ve talihsiz bir kaza yaşanacağına inanılır.

Rüyada idareci olmak geçim derdinin olmayacağına, elinden gelen herşeyi yapmasına rağmen ancak işi bilen birinin destek vermesi ile sorunlardan kurtulacağına, çok büyük bir ferahlama yaşayacağına ve aile hayatındaki sorunlardan bu sayede zarar görmeden kurtulacağına ve çok rahat edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada idareci görmek ihya alnına sürülen lekeden allah’ın izni ve yardımı ile kurtulacağına, iyilik bulacağına, şifa edineceğine işarettir.

Rüyada idareci ile konuşmak eline geçen fırsatlar sayesinde çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına, işine yarayacak bazı kurslara gideceğine, aile hayatında bir sıkıntı varsa düzeleceğine, kendine olan güvenin tazeleneceğine, işte başarılı adımlar atılacağına tabir olunur.

Rüyada idareci ile tartışmak dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına, herkes tarafından bilinen ve takdir edilen biri olacağına rivayet eder.

Rüyada bayan idareci görmek elinize geçecek paraların hızlı bir şekilde kaybolacağına, işlerinden de geri kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada idareci görmek huzur dolu günlerin yakın zaman içinde geleceğine, sorunların ve sıkıntıların düzeltileceğine, mutlu olunacağına, kazanacağı başarılar sayesinde yüzünün güleceğine, sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine, herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına işarettir.

Rüyada idareci olduğunu görmek maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına, kısmetinin ve şansının da kapanacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments