Rüyada eski kaynana

Rüyada eski kaynana sıkıntı ve zahmet çekileceğine, İslami olarak da allah katında sevilen ve sevapları çok olan bir kul olunacağına, kötü günler geçirilse de, psikolojisini bozmayan rüya sahibinin her kötülükte bir fırsat göreceğine, büyük başarıla kazanacağına, aile büyüklerinden birinden azar işitileceğine, var olanlar ile yetinip geçinmeye çalışacağına ancak bir süre sonra bu söylediklerini gerçekleştirmekte zorlanacağına ve yeni işlere gireceğine, yapılan hataların düzeltileceğine, tatsızlıkların aşılacağına, dertleri biteceğine yorulur.

Rüyada eski kaynana gördüyseniz:

  • Suçlanan taraf olmak istemiyorsanız, başkalarının karıştırdığı durumlara müdahale etmemenizde fayda var.

Rüyada eski sevgilinin eski sevgilisiyle kavga etmek kısa sürede hayatının düzene gireceğine, aile hayatında bir sıkıntı varsa düzeleceğine alamet eder.

Rüyada eski evde eski sevgiliyi görmek özel hayatında mutlu olacağına, elinde bulunan imkânlar ile çok sıkıntı yaşayacağına, bu yüzden çok zor günler geçireceğine tabir olunur.

Rüyada eski işyerini ve eski arkadaşını görmek ancak sevdiği bir iki kişi dışında kimsenin yardımcı olmayacağına, kimsenin arkasından gıybet etmeyeceğine ve hiç kimseye iftira atmayacağına işarettir.

Rüyada eski sevgilinin eski karısını görmek yeni insanlar ile tanışıp yeni yerler gezeceğine, sıkıntılarından arınıp genişliğe çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyle eski sevgilisini görmek hane içinde sağlığın da huzurun da yerinde olacağına, bayram tadında bir ömür geçireceğine, aynı karşılığı alamayacağına ve artık bu durumu zorlamaktan vazgeçeceğine işaret eder.

Rüyada eski sevgilimin eski sevgilisini dövmek sıkıntılarından ve sorunların kurtulacağına, sevdiği bir kişinin uzun zamandan beri arzuladığı bir şeyi kendisine hediye olarak vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin eski sevgilisini görmek büyük atılımlarda bulunacağına,  çok büyük kazançlar elde edeceğine, evi yoksa ev alacağına delalet eder.

Rüyada eski ev eski eşya görmek kırgınlık ve ayrılık yaşayacağına, inancını ve kendine olan güvenini bir an olsun kaybetmemesi sayesinde hayallerine, umutlarına, hedeflerine ve ideallerine kavuşacağına inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments