Rüyada eski koca ile tartışmak

Rüyada eski koca ile tartışmak daha kolay bir hayata kavuşacağına, adını deyim yerindeyse altın harflerle yazdıracağına, önemli işler yapacağına, yüksek makamlara geleceğine, sıkıntılarının gittikçe daha kötü bir hal alacağına, çok büyük çaba sarf edeceğine ve ancak o zaman bu çabanın emeğini alacağına, suçsuz olduğunu ortaya çıkarmak için çeşitli kişiler ile büyük tartışmalar yapacağına, aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, daha aydınlık, güneşli ve güzel günler yaşayacağına, uzun zamandan beri askıda kalmış olan işleri tamama erdireceğine, para sıkıntısından kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski koca ile tartışmak gördüyseniz:

  • Paranızı veya zamanınızı organize etme çabanız gereken sonucu vermeyebilir.

Rüyada eski koca ile konuşmak cahil çirkef ve malı ile övünen kişilerle karşılaşacağına, işlerden hayır gelmeyeceğine inanılır.

Rüyada eski koca barışmak bol bol hayır duası alınacağına, hasreti çekilen bir kişiye kısa sürede kavuşulacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski koca ile evlenmek evindeki bereketin ve işindeki verimin eksileceğine, rahatının kaçacağına, rüya sahibinin gönlünün feraha ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada eski koca ile tartışmak kendisine gelen bir teklifi kabul edeceğine, çok büyük dertler ile boğuşmak zorunda kalınacağına rivayet eder.

Rüyada eski koca ile yeniden evlenmek kendisini kıskanan ve işlerini kötüleyen kişileri yenilgiye uğratacağına, rahata ereceğine, yaşama sevincine kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada eski koca tarafından dövülmek kötü niyetli kişilerin aile bireylerinden uzaklaştırılacağına, faturalarının rahatlıkla ödeneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski koca görmek diyanet elde edeceği hayırlı fırsatlar sayesinde rahata kavuşacağına deyim yerindeyse gün yüzü göreceğine, hayalini kurduğu herşeye sevdiği kişilerden alacağı destek ile kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada koca koca kar yağdığını görmek verilecek kararlar doğrultusunda uzun zamandan beri yapılamayan çalışmaların tamama erdirileceğine, isabetli ve temkinli adımlar atmayı bileceğine bu sayede hayatının olumlu yönde değişmeye başlayacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments