Rüyada eski kocadan evlilik teklifi almak

Rüyada eski kocadan evlilik teklifi almak bütün aile tarafından çok büyük sevinçle karşılanan şeylerin gerçekleştirilmesi ile çok daha iyi şeylerin ortaya konulacağına ve rüyayı gören kişinin bu konuda çok büyük bir kazanç elde edeceğine, istenmeyen olaylardan ötürü yaşadığı kırgınlıkların zaman içinde biteceğine, evindeki huzurun bozulacağına, büyük kazanç getiren bir işin zarara geçeceğine, yaşayacağı olaylardan ötürü çok zorluk çekeceğine, rüya sahibinin mutluluğua kavuşacağına ve daha güzel ve hayırlı günler göreceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, bolluk getirecek bir döneme girileceğine ve ferahlığa çıkılacağına rivayet eder.

Rüyada eski kocadan evlilik teklifi almak gördüyseniz:

  • Bazı konularda bir tercih yapmanız gerekiyor veya bekleniyor olabilir.

Rüyada eski kocadan evlilik teklifi almak hayrını göremediği kazancıyla beraber bir sürü hastalıkla ve kazayla da uğraşmak zorunda kalacağına, hayatında çok sevdiği ve değer verdiği kişilerle bazı işlere gireceğine rivayet eder.

Rüyada kocadan evlilik teklifi almak maddi koşullarının çoğalması sayesinde maneviyatının da çoğalacağına, zor zamanların geride kalacağına, yaşanan bir haksızlığın ya da bir yanlış anlaşılmanın ortadan kalkacağına, verilen kararların çok iyi haberler getireceğine rivayet eder.

Rüyada eski sevgiliden evlilik teklifi almak yıkılacağına, üzüleceğine, o kişiyle güzel günler geçireceğine inanılır.

Rüyada eski kocadan evlenme teklifi almak üzüntülerini bir kenara bırakıp kendisini işine ve sevdiği kişilere yardım etmeye vereceğine, daha başarılı ve kazançlı olacağına rivayet eder.

Rüyada kocadan evlenme teklifi almak hiç beklemeyen bir anda kötü haberler alınacağına, rakipleri mağlup edeceğine rivayet eder.

Rüyada eski sevgilinin evlilik teklifi eşler arasındaki uyumun bu dönemde en üst seviyede olacağına, iş alanını genişletip ün sahibi bir iş adamı olacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgilinin evlilik teklifi etmesi işlerinin açılmasıyla gelirinin bir anda ikiye katlanacağına, borcunun tamamen sıfırlanacağına ve kara geçip artık para biriktirip, yatırım yapabilme imkânı elde edeceğine, elinde bulunan imkânlar ile kendisini çok iyi yerlere getirecek çalışmalara imza atacağına delalettir.

Rüyada evlilik teklifi almamak yeni bir eve ve semte taşınılacağına, rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ayfer

Rüyamda eski eşim bana evlilik teklifi edecekmiş ellinde bir buket çiçekle gördüm
Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim Saygilar