Rüyada eski lahit mezar görmek

Rüyada eski lahit mezar görmek alınan kararlar sayesinde çok büyük zarara uğramaktan ve kötü durumlara düşmekten kurtulacağına, büyük kazançlar ve kısmetler elde edileceğine, işlerinin kolaylaşacağına, yaşanan bir hastalık varsa eğer kısa zamanda iyileşeceğine, mutluluktan, sağlıktan, huzur ve neşeden bolca nasipleneceğine, kendisi için isabetli kararlar alacağına, dost ve akrabaya da çok güzel fırsatlar yaratacak çalışmalar gerçekleştirileceğine, sağlıkla ilgili sorunların yakın zaman içinde tedavi edileceğine, karşılıklı olarak ayrılıkların yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada eski lahit mezar gördüyseniz:

  • Ay bazı duygusal taşmalara sebep olabilir.

Rüyada eski lahit mezar görmek kazancın katbekat arttırılacağına, deyim yerindeyse maddi anlamda her geçen gün küçüleceğine, zayıflayacağına delalet eder.

Rüyada lahit mezar açmak huzurunun ve mutluluğunun da baki kalacağına, sağlıkla ilgili büyük bir sorun yaşanacağına, kısa bir süre de olsa yatak tedavisi görüleceğine yorulur.

Rüyada lahit mezar ne demek ruhsal olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına, ekmeğine ve adına leke sürecek işler yapacağına inanılır.

Rüyada lahit mezar bulmak önünü göremez olacağına, sıkıntılardan kurtulmak için borç bulunamadığı için zararın ve krizin daha da büyüyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada boş lahit mezar görmek güzel bir birlikteliğe başlanacağına, alacağı sevinçli haberlerle günden güne daha da mutlu olacağına işaret etmektedir.

Rüyada lahit mezar görmek rızkının her geçen gün daha da artacağına, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine, işlerin kötü bir duruma geleceğine tabir olunur.

Rüyada lahit mezar daha önce yaşadığı olaylardan ötürü çok kötü olan ruhsal durumunun daha kötü bir hale geleceğine, tüm sıkıntıların, dertlerin ve sorunların biteceğine, eve huzurun ve bereketin geleceğine, zararların sevilen kişilerden alınacak yardım ve destek ile telafi edileceğine, duaların kabul olacağına delalet etmektedir.

Rüyada lahit mezar kazmak yanlış bir karar verileceğine, ancak biraz sabırlı olunması ve daha dikkatli davranılması sayesinde her şeyin yoluna gireceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments