Rüyada eski model anahtar görmek

Rüyada eski model anahtar görmek uzun zamandan beri haber beklenen bir yerden iyi haber gelmeyeceğine, yaşadığı çok büyük ve üzücü olayların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, sevdiklerinden ayrı kalınacağına, ortaklık kurulan bir işte ihanet görüleceğine, zor zamanlar geçirmelerine sebep olacaklarına ve çok büyük tartışmaların ve kavgaların yaşanacağına, gelecek için karlı yatırım yapabileceği kadar sermayesinin olacağına, geçim derdine düşeceğine, hayatını düzene sokmak için yapacağı şeylerin ters tepeceğine delalet eder.

Rüyada eski model anahtar gördüyseniz:

  • Sizin ihtiyaçlarınız karşınızdaki kişilerle çakışabilir, denge kurulması gerekiyor.

Rüyada eski model anahtar görmek zorluk ve zahmete düşeceğine, sorunlar karşısında sağduyulu davranarak karlı çıkacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski model uçak görmek her şeyin ters gideceğine, işlerin çok kolay şekilde yürüyeceğine rivayet eder.

Rüyada eski model araba sürmek yolculuktan sonra girilen işlerde çok büyük ve kazançlı çalışmalar yapılacağına, her zaman kötülük için çalışacağına işarettir.

Rüyada eski model araba görmek tekin olmayan kimselerle karşılaşacağına, helal lokma yiyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski model telefon almak iyi bir zanaatkar olunacağına, işkenceden ve kötü muameleden uzak kalınacağına tabir olunur.

Rüyada eski model cep telefonu görmek hasret çekenlerin buluşacağına, bir sebeple evliliği bitirme aşamasına gelineceğine delalet eder.

Rüyada eski model mobilya görmek umutsuzluk, belirsizlik ve huzursuzlukla geçen günlerinden kurtulacağına, rahat edeceğine, hanesine bereketin ve bolluğun geleceğine rivayet eder.

Rüyada eski model gelinlik giymek kudretinin ve inancının da hiç azalmayacağına, para ve mal kaybı nedeni ile zor günler yaşanacağına delalet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments