Rüyada eski sevgili aldatması

Rüyada eski sevgili aldatması çok güzel ve hayırlı gelişmelerin önünü açacağına, vefasızlık ve nankörlük göreceğine bu nedenle üzülüp hastalanacağına, onun bir sıkıntısını ya da derdini çözeceğine, hasta ise bakacağına, stres ve yaşanacak sinir harbi yüzünden hasta olunacağına,verilen emeklerin ve yapılan sürprizlerin boşa gideceğine, aynı karşılığı alamayacağına ve artık bu durumu zorlamaktan vazgeçeceğine, atacağı her adımda çok daha hayırlı başarılara imza atacağına, yaptığı bütün işlerle adından sıkça söz ettireceğine, müfettiş, müdür ya da yönetici gibi mevkilerde görev alacağına, batıl amele delalettir.

Rüyada eski sevgili aldatması gördüyseniz:

  • Olmasını istediğiniz şeyler konusunda çok fazla konuşmanız veya baskıcı olmanız sorunlar ya da karşıt görüşlerle karşılaşmanıza neden olabilir.

Rüyada eski sevgili ve yeni sevgili görmek maddi darlık çekmeden ama çok da zengin olmadan bir hayat sürdürüleceğine, kısa zaman içinde başarılı işlere girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgili ile sevgili olmak onlar sayesinde hayırlı fırsatlar elde edeceğine, kurulan yeni yaşamda isteklere kısa zamanda erişileceğine alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgili ve eski arkadaşını görmek sıkıntılı ve sorunlu kişilerin neden olabilecekleri sorunlara karşı hayattan çıkarılacağına, bir sebeple bu akrabası ile son kez konuşup aralarındaki ipleri koparacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgili beklemek sıkıntılarının ve endişelerinin biteceğine, malından ve parasından kaybedeceğine, olumsuz olaylarla karşılaşacağına inanılır.

Rüyada eski sevgili ile şakalaşmak sorunlarını ve sıkıntılarını daha çabuk sonlandırıp kazancını daha hızlı bir şekilde eline alacağına, patronlarının da bunu fark edip, karşılıksız bırakmayacağına tabir olunur.

Rüyada eski sevgili konuşmamak yeni fikirler ve düşünceler ile gireceği yeni bir işte şimdiye kadar görülmemiş bir başarı elde edeceğine, yaptığı çalışmaların kendisine çok hayır getirecek şekilde ilerleyeceğine inanılır.

Rüyada eski sevgili ile ev bakmak yokluk nedir bilmeyeceğine, herhangi bir parasal sorun ve sıkıntının olmayacağına delalettir.

Rüyada eski sevgili görmek yaşamındaki herşeyin tersi şekilde ilerleyeceğine, parasal sorunlar yüzünden hayallerin kısa süre için askıya alınacağına yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments