Rüyada eski sevgilimin babamla konuşması

Rüyada eski sevgilimin babamla konuşması işlerin düzelmesi için yeni bir yol seçileceğine, güzel günlerin yakında olduğuna, kıskanılacak projelere imza atılacağına, rüya sahibinin, hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını kafasından silip atacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, ondan manevi anlamda zarar göreceğine, onunla ne kadar dost olmaya çalışsa da, aynı karşılığı alamayacağına, kendinde rakiplerini ve düşmanlarını alt edecek kudreti bulacağına, eline geçecek haram bir maldan ötürü çok sıkıntı çekeceğine, kendisini ailesine vereceğine, eline geçen paranın büyük bir kısmını kaybedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgilimin babamla konuşması gördüyseniz:

  • Tecrübeniz sizden çok fazla talepleri olan kişileri bertaraf etmenize yardım edebilir.

Rüyada eski sevgilimin babamla konuşması yakın bir zamanda evlat sahibi olacağına, karşısına çıkan kötülüklerden herhangi bir zarar görmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgilimin babamla tanışması bir sebeple kısa süre için de olsa sıkıntı duyulacağına, çok büyük iş deneyimi kazanılacağına ve aileden birine yapacağı bir iş için maddi ve manevi olarak büyük destek verileceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevgilimin babamla konuşması kendisine kötülük yapanları, düşmanlarını bile affedeceğine, bunun da rüya sahibinin aklını karıştıracağı kadar hoşuna gideceğine inanılır.

Rüyada babamla sevgilimin konuşması gelir kaynaklarının yok olacağına, üstün başarılar alacağına bu sayede daha fazla gelir elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevgilimin babamla tanışması işinin gücünün rast gideceğine, onlar için çabalayacağına ve kendini onlara feda edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevgilimin babamla tartışması kurtuluşa ereceğine, allah’ın lütufları ile karşılaşacağına, zenginliğe sahip olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgilimin eski sevgilisini dövmek tersine suyun üstünde zorla giden sandal da kötü sürecinizin kısa zamanda sonlanacağına ve aydınlık günlerin yakın olacağına, maddi açıdan büyük bir rahatlama geleceğine, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine, uzak yoldan gelen bir akrabanın yardımıyla hayırlı bir ortaklığa girileceğine ve sevilen bir kişi olunacağına tabir olunur.

Rüyada eski sevgilinin babamla konuşması elinin bollaşacağına, borçlarının ve geçim derdinin biteceğine, maddi ve manevi bütün sorunlarının zor da olsa sona ereceğine delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments