Rüyada eski sevgilinin annesinin elini tutmak

Rüyada eski sevgilinin annesinin elini tutmak keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, aynı zamanda da özel hayatında sürpriz gelişmelerin olacağına, kazançlı işlere yatırım yapacağına, attığı yanlış adımlar nedeniyle bir takım borç altına imza atacağına, birçok konuda daha dikkatli olunacağına, kendisini çok daha rahat bir dönemde bulacağına, eline hayırlı kazançların geçeceğine, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, yapılan bir hata yüzünden çekilen sıkıntının arkadaşların vereceği destek sayesinde sona ereceğine, kötü huylara sahip olan bir kadından uzaklaşmaya ve ayrılmaya, çok büyük bir hızla işlerinin düzeleceğine, üzüntülerinin sona ereceğine ve çok uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği şeylere en kısa zamanda rahat bir şekilde ulaşacağına tabir olunur.

Rüyada eski sevgilinin annesinin elini tutmak gördüyseniz:

  • Ailenizle birlkte, evle ilgili bir konuyla ilgilenebilirsiniz.

Rüyada eski sevgilinin annesinin elini tutmak çevresindeki düşmanlarını ayıklayacağına, işinin gücünün rast gideceğine, ekmeğinin kesilmeyeceğine geçiminin de kolay olacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgilinin annesinin elini öpmek kendini yerlerden yerlere vurup kahredeceğine, sorunsuz, sakin ve huzurlu günler geçireceğine, rahatının, konforunun ve lüksünün de baki kalacağına delalettir.

Rüyada eski sevgilinin annesinin elini öpmesi yanlış kararlar alınması suretiyle maddi konularda büyük kayıplar yaşanacağına, atılacak adımlar sayesinde işlerin kısa süre içinde daha da büyüyeceğine işarettir.

Rüyada sevgilinin annesinin elini öpmek manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına, rahatlığının yaşlılığında dahi bozulmayacağına, maddi imkânlarının bir ömür konfor içinde yaşaması için ona yeteceğine delalettir.

Rüyada sevgilinin annesinin babasının elini öpmek epey bir süreden beri tanınan biri ile güzel bir ilişkiye başlanacağına, hemen her gününün neredeyse şen kahkahalarla geçeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevgilinin annesinin elini tutmak nurtopu gibi bir evlada sahip olacağına, çok güzel ve mutlu günler geçirileceğine, bu ilişkinin devamında çok büyük bir karar alınacağına işarettir.

Rüyada eski sevgilinin annesinin sarılması bolluğa, berekete, kişinin kafasının rahat edeceğine, eskisinden çok daha motive olmuş şekilde hareket edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin annesinin araması maddi sıkıntıların biteceğine, sarsılacağına ve çıkmaza gireceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments