Rüyada eski sevgilinin benimle uğraşması

Rüyada eski sevgilinin benimle uğraşması iş hayatında herkesin imreneceği bir konuma geleceğine, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla  işle uğraşılacağına, her anlamda feraha kavuşacağına, işlerinin çok açılacağına, hayaline kavuşacağına ve muradına ereceğine, istediği oranda da eğleneceğine, ruhunun tüm kötülüklerinden arınacağına, oynanan bir şans oyunu sayesinde zengin olunacağına, maddi orunların kısa süre içinde aşılacağına, kazanılan paranın ve başarının eş, dost ve akrabalarla paylaşılacağına, yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına ve rahata erileceğine işarettir.

Rüyada eski sevgilinin benimle uğraşması gördüyseniz:

  • Biraz şüpheci veya gerçekçi olmanız gerekebilir.

Rüyada eski sevgilinin benimle uğraşması çok büyük bir zenginliğe kavuşup mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, uzun bir süre boyunca mutlu olan rüya sahibinin, daha sonra bu kişinin karakteri ve baskısı altında ezildiğini farkedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin benimle ilgilenmesi geçimini zorluk ve zahmet çekmeden, kolay yollardan kazanacağına, mutluluk verecek gelişmeler yaşayacağına, yeni kararları sayesinde yüzünün güleceğine, kazancın daha da artacağına, uzun bir zamandan beri emek verilen bir işte usta olunacağına, kaçırılan fırsatların tekrar ele geçirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin benimle konuşmak istememesi özellikle akraba çevresindeki bir bayanın kişinin mutluluğuna gölge düşürecek işlerde bulunduğunun farkına varılacağına, üzücü, sinir bozucu ve rüya sahibinin rahatsız olmasına sebep olacak olayların yaşanacağına, iş hayatında bir ortaktan ya da destek olan birisinden ihanet görüleceğine yorulur.

Rüyada eski sevgilinin benimle konuşmak istemesi kendisini kötü hissetmesine neden olan sorunların ortadan kalkacağına, maddi zararının giderileceğine, yaşam enerjisinin ve hevesinin hep yüksek olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin benimle konuşmaması çok hayırlı şeylere, kişinin hayatındaki dengeleri yeniden sağlayabilmek için çaba harcayacağına delalet eder.

Rüyada eski sevgilinin benimle evlenmek istemesi elindeki tüm parayı ve malı harcayacağına, çok güzel bir projenin geçirileceğine ve başarılı bir kişi olunacağına işaret eder.

Rüyada eski sevgilimin benimle konuşması şansının ve kısmetinin açık olacağına, başarılarının takdir edileceğine, sorunlarının kısa bir süre içinde çözüme kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgilimin benimle dalga geçmesi çevresinin kendisi gibi varlıklı kimselerle dolacağına, herkesin takdirinin toplanacağına delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments