Rüyada eski sevgilinin ceket giymesi

Rüyada eski sevgilinin ceket giymesi bazı sorunlardan ötürü kendisini üzgün hissedeceğine, yaşanan bir ilişkinin ayrılıkla biteceğine, geçmiş yıllarda yaptığı kötü şeylerden ve işlediği günahlardan pişman olmasından ötürü bunların allah katında affedileceğine, musibetlerin bir bir ortadan kaldırılacağına, yapmadığı şeylerden ve söylemediği sözlerden sorumlu tutulacağına, keyifli hale geleceğine, çok karlı yatırımlar yapacağına, yönetici koltuğuna yükseleceğine, hayatında görmediği kadar büyük zararlara uğrayacağına delalettir.

Rüyada eski sevgilinin ceket giymesi gördüyseniz:

  • Bir konuda başarılı olabilirsiniz.

Rüyada eski sevgilinin ceket giymesi hafifleyeceğine, şifa bulacağına, sağlığının, neşesinin ve keyfinin de yerine geleceğine delalettir.

Rüyada eski sevgilinin beyaz ceket giymesi işlerinin hayırlı bir sonuca varacağına, maddi ve manevi olarak büyük sorunlar yaşayacağına işarettir.

Rüyada eski sevgilinin ceket vermesi özel hayatının renkleneceğine ve de kişinin bu sayede heyecan dolu günler yaşayacağına, ne kadar bunalırsa bunalsın, yine de güzel, küçük haberler alarak dayanma gücünü artıracağına alamet etmektedir.

Rüyada sevgilinin ceket giymesi karın artacağına, eğitimle ilgili olarak büyük adımlar atılacağına ve sorunlu işlerle uğraşan kişilere çok yardım edileceğine yorulur.

Rüyada eski ceket giymek ailesiyle birlikte uzun ve mutlu günler geçireceğine, borcunun çok olacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski bir ceket giymek toplumdaki yerinin sağlamlaşacağına ve yine toplumun önde gelen ender isimleri arasına gireceğine, ortaya koyacağı çalışmalar ve gerçekleştireceği projeler sayesinde iyi bir mevkiye terfi alınacağına, şansının ve kısmetinin açılacağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile dünyaevine gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin eski sevgilisiyle kavga etmek bazı zevklerinden geri kalacağına, konforunu ve rahatını yitireceğine, yaşamdan yana alabileceği tüm tatları almaya çalışacağına yorulur.

Rüyada eski sevgilinin eski karısını görmek allah’a sığınıp ondan af dileyeceğine, her türlü musibetten ve melanetten uzaklaşılacağına işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments