Rüyada eski sevgilinin çiçek istemesi

Rüyada eski sevgilinin çiçek istemesi hayallerini gerçeğe dönüştüreceğine, onun sayesinde iş ve ekmek elde edeceğine, kariyer edineceğine yorulur ve bu kişinin kendisi için şans olacağına, allah’ın izni ile rahata ereceğine, aynı zamanda iş hayatında ya da aile hayatında yaşanacak olaylara hızlı bir şekilde uyum sağlayacağına, ortaklık kurduğu bir kişinin kendisini yarı yolda bırakacağına, sorunların birbiri ardına geleceğine, dertlerin artacağına, kötü günlerin geride kalacağına, bir sebeple kendisini bir türlü toparlayamayacağına, çekilen sıkıntıların son bulacağına rivayet eder.

Rüyada eski sevgilinin çiçek istemesi gördüyseniz:

  • Çözümlenmemiş durumlar zayıf zamanlarda yok olabilir.

Rüyada eski sevgilinin çiçek istemesi çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşılacağına, uzun zamandan beri kurulan hayallerin kısa süre içinde gerçekleştirileceğine, birçok insan için ekmek kapısı olacak bir işe girmeye inanılır.

Rüyada eski sevgilinin sana çiçek alması buna rağmen çok büyük kazançlar elde edeceğine, böylece rüyayı gören kişinin, sorunlarından kurtulacağına, çok mutlu günler geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin çiçek verdiğini görmek işlerin başarılı bir şekilde organize edilmesi sayesinde tıkır tıkır işleyeceğine, çok istediği ve uzun zamandan beri yapmak istediği bir işin başına geçeceğine ve ortaya koyacağı çalışmalar ile herkesi şaşırtacağına işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin elinde çiçek görmek sorunların ve sıkıntıların zahmetsiz bir şekilde çözüleceğine, büyük bir iş yoğunluğu yaşanacağına, büyük ve zor çalışmaları daha kolay bir şekilde bitireceğine, el attığı işlerde çok iyi yerlere geleceğine ve bu sayede çok daha üstün olacağına işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin sana çiçek göndermesi çok zor duruma düşüleceğine, pek çok ikiyüzlü insanla bir arada olunacağına tabir olunur.

Rüyada eski sevgilinin çiçek alması işlerinden olumlu geri dönüşler alacağına, iş hayatında parlak bir döneme girildiğine ve yapacağı tüm çalışmalardan oldukça büyük başarılar kazanacağına delalet eder.

Rüyada eski sevgilinin çiçek vermesi kendisini hiç olmadığı kadar kötü bir durumda bulacağına, elinde bulunan imkânların boşa çıkacağına, işlerinin bazı kişiler tarafından engellenmeye çalışılacağına, kendisini sorunlar yüzünden çok kötü hissedeceğine, onunla ağız tadını, muhabbeti, uyumu, anlayışı, karşılıklı duygu ve düşünceleri yakalayacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgilinin başkasına çiçek alması zarar getirecek alışkanlıklardan uzak durulacağına, yokluk ve geçim sıkıntısı ile geçen günlerinin de tamamen biteceğine yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments