Rüyada eski sevgilinin fotoğraf vermesi

Rüyada eski sevgilinin fotoğraf vermesi yolunu gözlediği kişilere kavuşacağına, mutlulukların yarım kalacağına, kişinin sosyal çevresinin evliliğine olumlu katkılarda bulunacağına, çalışmaları kötüleyeceğine, ortaya konulan bir çalışmaya zarar vereceğine, ihanet edeceğine ve aile hayatında tartışmalara neden olacağına, yapılan planların umulduğu gibi olmayacağına, iyi huylu olması sayesinde herkes tarafından sevileceğine, anne babayla tatsızlık yaşanacağına, bekar biriyse evliliği düşünmeye başlayacağını, yuva özlemini dindirmek için arayışlara gireceğine inanılır.

Rüyada eski sevgilinin fotoğraf vermesi gördüyseniz:

  • değiştirmeniz yönünde sizi teşvik eden kişiler olabilir.

Rüyada eski sevgilinin fotoğraf çekmesi maddi sıkıntı içine düşüleceğine, dertlerin ardı ardına ortaya çıkacağına, eline yüklü miktarda para geçeceğine ve mal ve mülk sahibi olarak hiç olmadığı kadar rahat bir hayata kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin fotoğraf vermesi malının da eksilmeyeceğine, iş hayatının çok büyük kazanç getireceğine, hayırlı ve anlayışlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına delalet eder.

Rüyada eski sevgilinin fotoğraf çektiğini görmek yakın bir arkadaşın ihanetine uğranacağına ve aksiliklerin başgöstereceğine, yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin fotoğraf göndermesi sayesinde çok büyük bir kazanç sağlanacağına, kazancını artıracağına inanılır.

Rüyada eski sevgilinin fotoğraf atması çok üst mevkilere yükseleceğine, zarar getirecek bir kişi ile istemeden muhatap olunacağına, bu yüzden aile bireyleri ile tartışılacağına, alınacak tedbirlere rağmen uzun sürecek bir rekabete girileceğine delalet eder.

Rüyada eski sevgilinin fotoğraf göstermesi uzun süre kötü bir hastalıkla uğraşılacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalar gerçekleştirmek için çok azim göstereceğine rivayet eder.

Rüyada eski sevgilinin fotoğraf attığını görmek yaşadığı aksiliklerin ortadan kalkacağına, atılacak adımlar sayesinde işlerde büyük kazançlar elde edileceğine, herkes tarafından çok konuşulacak biri olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevgilinin fotoğraf paylaşması sorunlarından, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına, uzun zaman önce aldığı borçların ödemesini yakın zaman içinde bitireceğine, eline geçen fırsatları hayırlı ve güzel bir şekilde kullanacağına tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.