Rüyada eski sevgilinin kucağında bebek vermek

Rüyada eski sevgilinin kucağında bebek vermek yaşadığı bunalımdan kurtulacağına, işine ve sevdiklerine dört elle sarılacağına, yaşam enerjisini geri kazanacağına, yarınlara olan inancını yitirmeyeceğine, basiretinin bağlanmasından ötürü göz göre göre zarar görülecek bir işe girileceğine, güzel zamanlar geçireceğine, yeni kişilerle tanışacağına, rahatsızlık verici olaylardan uzak duracağına ve başına bela olabilecek şeylerden herhangi bir zarar görmeyeceğine, orada iyi ahlaklı kimselerle dost olacağına, ancak yılmadan azimle çalışarak ve sabrederek karşısına çıkan fırsatları değerlendireceğine ve bu fırsatlardan birini kullanarak yeni bir fırsatın kapısını aralayacağına, bekarlar için mutlu bir karşılaşma, kendisine kötülük gelmemesi için o kişinin gözetimi altında bulunacağına işarettir.

Rüyada eski sevgilinin kucağında bebek vermek gördüyseniz:

  • Gerek aile büyükleriniz, gerekse yaşlı kimselerden gelen olumlu yardımlar size yeni bir yön kazandırabilir.

Rüyada eski sevgilinin kucağında bebek vermek yatırımlarından ve yeni girişimlerinden hayır ve yüz güldürecek gelişmeler elde edeceğine, kariyer sahibi olacağına delalettir.

Rüyada eski sevgilinin kucağında erkek bebek görmek yeni işlere gireceğine, gelirinin de artmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin kucağında bebek çok mutlu bir hayat yaşayacağına ve çok büyük bir bolluk ve bereket içinde yaşayıp rahat ereceğine, gam ve keder çekmeyeceğine dolayısıyla erken yaşlanmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevgilinin kucağında erkek bebek görmek insanların çok zor bir iş olduğu için girmek istemeyeceği bazı çalışmalara gönüllü olarak gireceğine, sağlık sorunlarının biteceğine ve borçlarını yakın zamanda kapatacağına işaret eder.

Rüyada eski sevgilinin kucağında taşıması her şeyin yenileceğine ve bütün işlerin sevinç ve mutlulukla yapılacağına, maddi olarak epey kayıp verileceğine delalet eder.

Rüyada eski sevgilinin seni kucağında taşıması maddi açıdan büyük atılımlar yapacağına, işlerinin kısa süre içinde büyük kar getireceğine, haksızlık yaşanacak bir olayla karşılaşılacağına yorulur.

Rüyada eski sevgilimin kucağında bebek görmek üzüleceğine, hayal kırıklığına uğrayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından büyük bir azim gösterisi sayesinde kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin kucağında uyumak her işinin ağız tadıyla ve kolaylıkla hallolacağına, yaşam enerjisinden ve isteğinden hiç bir şey kaybetmeyeceğine, yaşamının güzelliği ve kolaylığı sayesinde her zaman hayata sıkı sıkı bağlı olacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments