Rüyada eski sevgilinin nefretle bakması

Rüyada eski sevgilinin nefretle bakması o işin tüm risklerini göze alacağına, herkesi şaşırtacağına ve malından, parasından en önemlisi de canından olmayı dahi kabulleneceğine, aile hayatına yakın bir zaman içinde çok büyük bereket ve bolluğun geleceğine, umutsuzluğa ve karamsarlığa düşeceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde sona ereceğine, çekilen hasretin biteceğine, kırgınların ve küskünlerin barışacağına, sevgi dolu haberler alınacağına, ona mutluluk getireceğine, bazı hazırlıkların kişinin tahmininden daha uzun süreceğine işarettir.

Rüyada eski sevgilinin nefretle bakması gördüyseniz:

  • Bazı kişiler sizi çekemeyerek ortaya değişik sorunlar çıkartmaya çalışabilirler.

Rüyada eski sevgilinin nefretle bakması sonra da aylarca borç ödemek zorunda kalacağına, ticaret yaptığı alanda atılıma geçeceğine işarettir.

Rüyada nefretle bakmak hanenizde bolluk olacağına, yepyeni ve hayırlı iş kapıları açılacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin size nefretle bakması rüyayı gören kişinin, çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacağına, kariyerini ve vizyonunu aşağı çekecek bir iş yapacağına işarettir.

Rüyada eski sevgilinin eski sevgilisiyle kavga etmek yakınları ile arasında büyük anlaşmazlıklar ve fikir ayrılıkları yaşanacağına, çok büyük fırsatları kaçıracağına, eline geçen olanaklardan da doğru ve yeterli şekilde yararlanamayarak sıkıntıya düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin eski sevgilisini görmek anne babaya müjde verileceğine, kendi işinin sahibi olunacağına, allah katında günahkâr sayılacağı işleri hiç çekinmeden yapmaya başlayacağına tabir olunur.

Rüyada eski sevgilinin eski karısını görmek herkesin çok dikkatini çekecek bir oluşuma girileceğine, uzak bir akrabanın vereceği destekle rengarenk insanlarla dolu bir projeye gireceğine ve candan sevilen bir kişi olunacağına, bilincin artacağına inanılır.

Rüyada birine nefretle bakmak kardeşlerin birlikte iş kuracağına, rahatsızlık veren durumların son bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin eski sevgilisiyle arkadaş olmak çok üzüntülü ve endişeli olaylar ile karşılaşılacağına, kişinin fena halde yanılacağına, hem moral hem de sermaye kaybedeceğine alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments