Rüyada eski sevgilinin sana göz kırpması

Rüyada eski sevgilinin sana göz kırpması bereketin ve verimin çoğalacağına, kendisine ev alacağına, seyahatlere katılacağına, kendisini moral olarak daha iyi hissedeceğine, kardeşlerin çok zor bir durumun ortasında kalacağına, baba ile bazı konularda anlaşmazlık yaşanacağına, hane içinde türlü sorunların başgöstereceğine, büyük sıkıntıları olmayacağına, karşılaşılan sorumsuzca hareketler ve bulunulan kötü durumdan ötürü zorluk çekileceğine, gelirini daha kolay şekilde elde edeceği yollar ve çözümler bulacağına, kazancının sağlam ve sabit olacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgilinin sana göz kırpması gördüyseniz:

  • Seyahatler veya iletişim esnasında yaşanabilecek sorunlara karşı tedbirli olmakta fayda var.

Rüyada eski sevgilinin sana yaklaşması avukat veya polislik gibi önemli kamu görevlerinde bulunacağına, büyük atılımlar yapmak için bir kişi ile büyük bir ortaklık kuracağına ve bu ortaklıkla birlikte çok büyük ve başarılı bir kişi olunacağına ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine işarettir.

Rüyada eski sevgilinin sana sinirlenmesi daha fazla gelir elde edeceğine, geçimini daha kolay şekilde sağlayacağına, dost ya da akrabalardan birinin yapacağı bir hatanın telafi edilmesi için bazı adımlar atılacağına işarettir.

Rüyada eski sevgilinin sana küsmesi itibar göreceğine, rahata kavuşacağına, şeref ve haysiyetin artacağına delalettir.

Rüyada eski sevgilinin sana yalvarması fikirlerinin çatışacağına ve bu kimselerle muhabbetinin biteceğine, kişinin daha önce hiç yaşamadığı kadar rahat koşullarda yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada eski sevgilinin sana yüz vermemesi çok büyük miktarda para elde edeceğine, bu para ile girdiği işlerden çok zengin ve mal mülk sahibi biri olarak çıkacağına, daha rahat ve huzurlu bir dönemin açılacağına tabir olunur.

Rüyada eski sevgilinin sana göz kırpması keyfinin yerine geleceğine ve ağız tadıyla yaşayacağına, hasta olarak bile çalışmaya devam edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin sana kızması üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine, içinin rahat edeceğine ve gözyaşının duracağına delalettir.

Rüyada eski sevgilinin sana sarılıp ağlaması küskünlük yaşanacağına, ekonomik olarak sıkıntı çekmeyeceğine alamet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments