Rüyada eski sevgilinin sana küsmesi

Rüyada eski sevgilinin sana küsmesi gülmeyi ve eğlenmeyi başaracağına, yaşam tecrübesi edineceğine, yükseleceğine ve hedeflerini gerçekleştirme şansına sahip olacağına, çok zor zamanlar geçirip büyük sıkıntılar çekeceğine ve bir daha kendisini toparlayacak gücü ve desteği bulamayacağına, parasız ve ekmeksiz yaşamak zorunda kalacağına, aile hayatı içinde çok büyük üzüntüler yaşayacağına, hasret çekenlerin birleşeceğine, asık yüzlerin güleceğine ve fakir fukaranın doyacağına, verilen sözlerin tutulacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin sana küsmesi gördüyseniz:

  • Ekonomik veya duygusal konu her ne ise, sonuçta seçim size ait olacak.

Rüyada eski sevgilinin sana sinirlenmesi sadece maddi gücünün değil aynı zamanda manevi gücünün de ömür boyu süreceğine, zarar edilen işlerin kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına işaret eder.

Rüyada eski sevgilinin sana yalvarması işlerinin sürekli daha kötüye gideceğine, dertlerini ve kederlerini arkasında bırakacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin sana kızması hiç beklemediği bir anda arka arkaya çok güzel gelişmeler yaşayacağına, anlaşmazlıkların, dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına ve yüzün güleceğine yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgilinin sana göz kırpması rahatının ve gelirinin artacağına, yaşama olan inancını tazeleyeceğine inanılır.

Rüyada eski sevgilinin sana küsmesi ele geçen kazancın günden güne azalacağına, kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgilinin sana yaklaşması hayatını düzene sokmak için yapacağı şeylerin ters tepeceğine, mantıklı ve akıllıca hareketlerde bulunmak suretiyle herkesi kendisine hayran bırakacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgilinin sana yüz vermemesi yol göstereceğine, tecrübelerini aktaracağına, yaşadığı zorlukların ve çektiği sıkıntıların bitmesine neden olacak işler yapacağına yorulur.

Rüyada eski sevgilinin sana tebessüm etmesi yapılan bu hamleden ötürü iş ve aile hayatındaki kişilerden ağır eleştiriler geleceğine, rüya sahibinin kendisini kötü hissetmesine sebep olan bu olayın ardından zamanla daha güzel işler başaracağına, rahata ereceğine ve maddi olarak da güç kazanacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments