Rüyada eski sevgilinin sana yüz vermemesi

Rüyada eski sevgilinin sana yüz vermemesi elinde bulunan fırsatların bir bir boşa çıkacağına, rahat bir hayata adım atılacağına,dertlerin son bulacağına ve çok hayırlı ve bol kazançlı bir işe girileceğine, iş kaybı yaşanacağına ve eğitim hayatında yaşanacak bir talihsizlik yüzünden okulla ilişkinin kesileceğine, sevdiğinin durumunun iyi olduğuna, hayallerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine ve geç de olsa çok huzurlu ve rahat bir hayata geçiş yapılacağına, atılacak adımın ardından uzun bir zamandan beri devam eden düşmanlığın biteceğine, çok zor zamanlar geçirileceğine, yapılan ortaklıkların bozulacağına delalettir.

Rüyada eski sevgilinin sana yüz vermemesi gördüyseniz:

  • Bilindik bir konu tekrar ortaya çıkabilir.

Rüyada eski sevgilinin sana yalvarması çok hayırlı işlere atılacağına, şans, kısmet, başarı ve zenginlik getireceğine işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin sana sinirlenmesi çok büyük atılımlar yapılarak üst mevkilerde bir yere terfi edileceğine, büyük fırsatlar yakalayacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgilinin sana kızması yapılan hataların telafi edileceğine, ruhsal açıdan çok iyi hissedilecek bir döneme girileceğine, zarara sebep olan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, kendisinin de bundan çok memnun olacağına ve olumlu şekilde etkileneceğine alamet eder.

Rüyada eski sevgilinin sana yüz vermemesi sakinliği ve zekâsı ile hayatındaki dezavantajları dahi avantaja dönüştürmeyi başaracağına, sevdiği kişilerden alacağı destek sayesinde çok mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada eski sevgilinin sana küsmesi eşyaların yenileneceğine, endişe ettiği konularda genişliğe çıkacağına işarettir.

Rüyada eski sevgilinin sana yaklaşması içine bulunan sıkıntıların sona ereceğine ve anne baba duaları alınması ile mutlu olunacağına, sadece keyif alacağı şekilde yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin sana göz kırpması sıkıntıların ve zorluğun yakın zaman içinde ve herhangi bir zarar vermeden biteceğine, ferahlığa çıkılacağına, iş hayatında kendi işini kuracağına ve kendi işinin patronu olacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgilinin sana bakıp gülmesi sorunlarından bu sayede kurtulacağına, sıkıntıların kısa zaman içinde sona ereceğine delalet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Betül

Merhaba rüyamda eski sevgilimin market tarzı bir dükkanı vardı. Yırtık pantolon giymişti. Normalde giymez. Böyle bir serseri tipliydi, normalde öyle biri değil. Bir kızla öpüşüyordu sanırım, dükkanın içinde böyle bir şey yapacak biri değil normalde. İçeri girdim, sinirlendim şişeler vardı elimde kırdım. Beni orada bırakıp gitti. Ben de peşinden ağladım. Beni hiç umursamadı. Çok üzgündüm. Hayra çıksın.

Hulya

Ayrildigim sevgili çalıştığım dükkanda çalışıyordu ama bana bakmıyor suratıma yanında da kapalı bir bayan gördüm simsiyah giyinmiş bir bayan vardı genc