Rüyada eski sevgilinin seni beğenmesi

Rüyada eski sevgilinin seni beğenmesi bir sebeple çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, maddi olarak çok zarara uğradığı bir sırada hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir kazanç elde ede edeceğine, alınacak iş tekliflerini değerlendirerek başka sektörlerde de aynı başarılı çalışmaları yineleyeceğine, maddi olarak kendisini bir türlü toparlayacak gücü ve desteği bulamayacağına, kendisini çalışmalarından ötürü kıskanan ve çekemeyen kişiler tarafından elini attığı işlerin baltalanacağına, sevindirici ve mutluluk verici bir şey duymaya, ancak kısa süre içinde bu sorunları atlatıp büyük başarılar kazanacağına, çok güzel ve hayırlı günler geçireceğine, heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine delalet eder.

Rüyada eski sevgilinin seni beğenmesi gördüyseniz:

  • Ortaya çıkan ya da elde ettiğiniz gerçeklere ihtiyacınız var, ardından istediğiniz hızda ilerleyebilirsiniz.

Rüyada eski sevgilinin seni arzulaması istenmeyen bir problemin çözümü için tecrübeli birinden destek alınacağına, yakın bir zaman içinde çok sorun yaratan bir konuyu çözüme kavuşturacağına ve sevdiği bazı kişileri yeni gireceği işe birlikte girme konusunda ikna edeceğine işarettir.

Rüyada eski sevgilinin seni reddetmesi daha sonra hayalin gerçekleştirileceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, güzel haberlerin alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin seni gözetlemesi işlerini kısa bir zaman içinde yoluna koyacağına, işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, bu sayede özgüveninde artış yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin seni boğması zor durumda kalmış kişilere maddi ve manevi olarak büyük yardımlarda bulunulacağına, olayın ağız münakaşasına varacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin seni kıskanması gözyaşı döküleceğine ve uzun süre yüzün gülemez olacağına, kendisinin de eline geçecek bu eşsiz fırsatları en doğru şekilde kullanmasını bileceğine alamet eder.

Rüyada eski sevgilinin seni kötülemesi ekonomik olarak büyük darbe alacağına, elindekileri kaybedeceğine, iş yerinde üst yönetimde kendisine yere bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgilinin seni kaldırması maddi ve manevi olarak çok büyüyeceğine, onunla daimi olacak bir mutluluk içinde olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin seni üzmesi bir sorun bitmeden üstüne diğerinin geleceğine, üzüntülerinin sona ereceğine, büyük başarılar kazanacağına delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments