Rüyada eski sevgilinin seni gözetlemesi

Rüyada eski sevgilinin seni gözetlemesi doğru olanı seçeceğine, kendisini mesleğinde ilerletmek ve daha başarılı olmak için büyük ve önemli fırsatlar elde edeceğine, ortaya koyacağı projeler sayesinde atacağı adımların günden güne daha büyük değer kazanacağına, maddi anlamda zarar edeceğine, iş kaybı yaşayacağına, gelirinin azalacağına, karşısına aksiliklerin ve engellerin çıkacağına ve rakiplerinin kendisini yenmesi nedeni ile başarısının düşeceğine, yeni iş teklifleri alacağına, büyük bir iş eğitim fırsatı yakalanacağına, rakiplerin kazanılacak başarılar sayesinde yenilgiye uğratılacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin seni gözetlemesi gördüyseniz:

  • Sabah saatlerinde sizi çok yoracak tartışmalara girmeniz gerekebilir.

Rüyada eski sevgilinin seni gözetlemesi rüya sahibinin gözünü yolda bırakan kişilerin geleceğine, hayırlı yeniliklerle ve değişikliklerle karşılaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin seni kaldırması güzel, karlı ve hayırlı emellerine nail olacağına, sorunların ve sıkıntıların büyük bir azimle ortadan kaldırılacağına tabir olunur.

Rüyada eski sevgilinin seni kıskanması ilim ve irfan sahibi olmak için eğitimine büyük önem vereceğine, iş hayatında meydana gelen bir sorunun daha kötü bir hal alacağına delalettir.

Rüyada eski sevgilinin seni üzmesi hedeflerine kavuşacağına, kendini uzun uzun tenkit edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin seni boğması kendine dikkat edeceği ve bu nedenle hayatın kendisini yıpratamayacağına, memur ise terfi edeceğine veya tayininin çıkacağına inanılır.

Rüyada eski sevgilinin seni reddetmesi yapılan işte bol kazançlı bir mevkiye sahip olunacağına, aldığı güzel haberin kısa süreceğine alamet eder.

Rüyada eski sevgilinin seni aldatması iş hayatında rüya sahibinin çok kazançlı çalışmalar gerçekleştireceğine, üzüntü duyulan bir konuda istenen şeylerin gerçeğe dönüşeceğine, zorlukların aşılacağına işarettir.

Rüyada eski sevgilinin seni görmemesi onun tarafından iyiliklerle, güzelliklerle ve hayırla mükafatlandırılacağına, güçten düşeceğine, yorulacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments