Rüyada eski sevgilinin seni kaldırması

Rüyada eski sevgilinin seni kaldırması aile hayatında ve iş hayatında çok büyük zorluklar yaşanacağına, belki ölümler görüleceğine, iş hayatında da çok büyük başarılar kazanacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, maddi gücünün yerine geleceğine bu durumun özel ve sosyal hayatına da olumlu yönde etki edeceğine, külfeti olan, kişiye rahatsızlık veren insanlardan kurtulacağına, sevdiklerine de her şeyin en iyisini vereceğine, ticaret hayatında da garanti olacak bir yere geleceğine, içinin de rahat edeceğine, sevgilinizle küsmeniz aradaki hissedilen duyguların güçleneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin seni kaldırması gördüyseniz:

  • Yaptığınız işleri dikkatle ele almalı, yanlış yapacak yer bırakmamalısınız.

Rüyada eski sevgilinin seni görmemesi özellikle ailesine daha çok vakit ayırıp, sevdiği kişilere karşı duygularını çok daha açık şekilde dile getireceğine, kişinin içinde bulunduğu durumun ve yaptığı hatalı davranışların ailesinin itibarını da sarsacağına işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin seni kötülemesi başarıları ile tanınacağına, hayır duaları alınacağına delalettir.

Rüyada eski sevgilinin seni beğenmesi stresten uzaklaşılacağına, bazı yorumculara göre ise de kişinin ahirete göç edeceğine tabir olunur.

Rüyada eski sevgilinin seni üzmesi yapılan hatanın düzeltilmesi için çok uğraşılmasına rağmen bir türlü düzelmeyeceğine, başarılarının azalacağına rivayet eder.

Rüyada eski sevgilinin seni bıçaklaması her güzelliği yaşama fırsatına nail olacağına, işlerinin kısa süreli de olsa sekteye uğrayacağına, çok zor günler geçirileceğine alamet eder.

Rüyada eski sevgilinin seni önemsememesi iş konusunda büyük atılımlar yapılacağına, güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine, daha fazla gelir elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin seni gözetlemesi maddi ve manevi durumlarının günden güne daha kötü bir hal alacağına, işlerinde istediği bereketi, verimi ve başarıyı yakalayacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgilinin seni boğması istediklerini elde etmeyi başaracağına, daha kolay, güzel ve rahat bir hayata kavuşacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments