Rüyada eski sevgilinin seni kucağında taşıması

Rüyada eski sevgilinin seni kucağında taşıması işlerin çığırından çıkacağına, aile bireylerinin arasının açılacağına, iş hayatında yaşanan bazı kayıplar yüzünden sahip olunan mevkinin kaybedileceğine, şanssızlığın ve kısmetsizliğin aşılacağına, kar getiren işyerinin edilen zararın düzeltilmesi için alınan borç yüzünden çok büyük sorun yaratacağına, gülümsemenin yüzünden eksik olmayacağına, çok büyük kazançlar ve başarılar elde edileceğine, kazancının eksilmeyeceğine işaret eder.

Rüyada eski sevgilinin seni kucağında taşıması gördüyseniz:

  • Yer değiştirebilir, yeni kişilerle vakit geçirebilir veya inandığınız şeyler için çaba harcamaya başlayabilirsiniz.

Rüyada eski sevgilinin seni kucağında taşıması ön plana çıkacağına, kişinin başarıları nedeni ile ülke dışında da ünleneceğine rivayet eder.

Rüyada eski sevgilinin kucağında taşıması maddi olarak sorun yaşayan kişilere iş vereceğine, gençlerin ve çocukların okuması için yardımcı olacağına, çok güzel ve hayırlı başarılar kazanacağına yorulur.

Rüyada eski sevgilinin kucağında bebek vermek korkularından, kendini kötü hissetmesine neden olan kuruntularından ve şüphelerinden kurtulamayacağına, yüklü miktarda para kazanacağına, hanesinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevgilinin seni kucağında taşıması zor olduğu söylenen bir çalışmanın keyifli bir hal alacağına, hiç beklemediği bir anda aile hayatında deyim yerindeyse bir deprem olacağına ve karşılaşılan bu durum yüzünden aile bireylerinin birbirlerine düşeceğine delalettir.

Rüyada eski sevgilinin kucağında uyumak yakın bir arkadaşın vesile olması sayesinde iş hayatında zor geçen bir dönemin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, aşırı agresif bir hale gelmesinden dolayı iş ortamında da sorunlar yaşayacağına işarettir.

Rüyada eski sevgilinin kucağında erkek bebek görmek uzunca bir süre bu durumun etkisi altında kalacağına, itibar kaybedeceğine ve dışlanmasına neden olacağına yorulur.

Rüyada eski sevgilinin seni dövmesi hayatı ile bazı kararlar vereceğine, duymadığı sözleri duyacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin seni beğenmesi kısa süre içinde yarar getirecek bir karar verileceğine, hasretin biteceğine, kırgınlıkların ve kızgınlıkların geçeceğine ve sevilen bir işi ile aradaki mesafelerin aşılacağına, çok büyük emekler verilerek gerçekleştirilen bir çalışmanın karşılığının alınamayacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments