Rüyada eski sevgilinin seni reddetmesi

Rüyada eski sevgilinin seni reddetmesi kendisini seven bir arkadaşının ön ayak olması ile koşulları daha iyi olan bir iş sahibi olacağına, olumsuzlukların peşin sıra geleceğine, sevindirici şeyler duymaya, kazancını günden güne daha da arttıracağına, kısa zamanda çok büyük bir aşka yelken açacağına, inandıklarının ve gönül verdiklerinin kendisini hüsran uğratacağına, emek verdiği işlerin karşılığını yeteri oranda göremeyeceğine, tabir yerindeyse güvendiği kişiler tarafından sırtından bırakılacağına ve kendini çok kötü hissedeceği bir dönem geçireceğine, rızkının genişleyeceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin seni reddetmesi gördüyseniz:

  • Hesapta olmayan tesadüfler veya karşılaşacağınız aksilikler planlarınızı bütün olarak değiştirmenize sebep olabilirler.

Rüyada eski sevgilinin seni boğması kendisini çok daha iyi hissedeceğine ve büyük mutluluklar yaşayacağına, sıkıntılarının ve sorunların son bulacağına inanılır.

Rüyada eski sevgilinin seni görmemesi kafa olarak rahat olunacak bir döneme girileceğine ve düşmanların ve rakiplerin çok üzüleceği haberler alınacağına, dünya malı elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin seni üzmesi bir süre insanlardan uzak olmak isteyeceğine, işlerini ve sorunlarını tek başına çözmek zorunda kalacağına delalettir.

Rüyada eski sevgilinin seni aldatması aile hayatında çok iyi olaylar ile karşı karşıya kalacağına, mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, ele geçen parayla kendine ticarethane açacağına delalettir.

Rüyada eski sevgilinin seni kıskanması planlarını ve projelerini gerçekleştirebilmesi için destekgöreceğine ya da bir takım fırsatlar yakalayacağına, şanssızlığa rast geleceğine ve kısmetsizlik içinde kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin seni gözetlemesi rahat şekilde yaşayacağına, birçok kişinin yardımına koşulacağına işarettir.

Rüyada eski sevgilinin seni önemsememesi içine düştüğü kötü durumlardan kurtulacağına ve çok mutlu olup kendisine geleceğine, kötü niyetli kişilerin aile bireylerinden uzaklaştırılacağına yorulur.

Rüyada eski sevgilinin seni bıçaklaması uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ancak daha sonra askıya almak zorunda kaldığı bir işte büyük bir başarı kazanacağına, kişinin evlatlarının artacağına, malının ve parasının da büyüyeceğine delalet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments